دکتر مهران ورناصری معاون درمان دانشگاه جندی شاپور شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- دکتر ایرج نظری پس از سه سال مدیریت بر معاونت درمان دانشگاه جندی شاپور اهواز، جای خود را به دکتر مهران ورناصری داد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان با حکم اسماعيل ایدنی رییس دانشگاه جندی شاپور اهواز ، دکتر ایرج نظری پس از سه سال مدیریت بر معاونت درمان دانشگاه جندی شاپور اهواز ، جای خود را به دکتر مهران ورناصری داد.

لازم به ذكر است دکتر ورناصری اهل مسجدسليمان، متخصص بیماری های عفونی ومدتي نيز مدیریت شبکه  بهداشت درمان مسجدسلیمان، رییس فوریت های پزشکی خوزستان، رییس مرکز بیماری های رفتاری و مسئول دفتر پیوند اعضا در بیمارستان گلستان اهواز بود …

درباره نویسنده

7603مطلب نوشته است .

One Comment on “دکتر مهران ورناصری معاون درمان دانشگاه جندی شاپور شد”

 • منصور wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹

  انالله و أنا الیه راجعون

  مردم شریف استان خوزستان و و ایل غیور بختیاری

  بانهایت تاسف یکى از ناگوارترین خبرهاى ممکن را شنیدیم که در آن ستون ستبر ایلى فرو ریخت، سقف طایفه اى بر سرش آوار شد و مردی بزرگ را از دست دادمردم استان خوزستان و ایل بزرگ بختیاری  یکى از لایق ترینها که نماد صلح دوستی و محبت بود را از دست دادند و در آخر، خاندانی عزادار شد.

  در سوگ استاد اخلاق مهندس غلامعباس خدری چه میتوان گفت!؟ به جرأت ادعا میکنیم بخشى از داشته هاى زادبوم خود را از دست دادیم و با رفتنش، نمیدانیم که چه خواهیم کرد!؟

  مهندس غلامعباس خدری غریبوند مردى درستکارو پرتلاش بود، که سالهاى سال مثل برادر و پدری بزرگوار برای ایل بختیاری  و مردم شریف استان خوزستان و شهرستان مسجدسلیمان بود و خاطرات به یاد ماندنى بزرگی از او بیادگار باقی ماند،

  درگذشت این بزرگمرد ماندگار دیارمان را به  مردم  خوزستان و ایل غیور بختیاری و خاندان بزرگش ،تسلیت میگوییم انشاءالله در بهشت جاودان جایگاه بگیرد.

  روحش شاد و یادش تا أبد گرامیباد

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی