فرمانده انتظامی مسجدسلیمان خبر داد:
دستگیری یکی از سرشاخه های اصلی فروش مواد مخدر توسط پلیس مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری یکی از فروشندان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان، سرهنگ کارآگاه علی حسینی در تشریح این خبر گفت: برابر اعلام پلیس مبارزه با مواد مخدر، با توجه به لزوم برخورد با فروشندگان مواد افیونی، شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ به صورت ویژه در دستور کار مامورین آن پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با استفاده از فنون خاص پلیسی موفق به شناسایی یکی از سرشاخه های اصلی فروش مواد مخدر در مسجدسلیمان شدند.

وی ادامه داد: مامورین این پلیس پس از شناسایی پاتوق این فرد با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام و این سوداگر مرگ را بیرون از پاتوق خود در حالی که سوار بر موتور سیکلت قصد فروش مواد مخدر را داشت در یک عملیات غافلگیرانه و برنامه ریزی شده دستگیر و از وی مقدار یک کیلو و 170 گرم تریاک،80گرم حشیش و10 گرم شیره تریاک کشف و نامبرده را جهت بررسی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان در پایان ضمن تقدیر از زحمات قوه قضائیه در صدور به موقع دستور قضائی خاطر نشان ساخت: شایسته است شهروندان گرامی در دوست یابی فرزندان خود دخیل و از مراودات آن ها با افراد بزه کار ممانعت نموده و هر نوع خبر خرید و فروش مواد مخدر و یا حضور سوداگرانی که محلی را برای خود پاتوق نموده اند را سریعاً با پلیس 110 در میان بگذارند.

درباره نویسنده

6460مطلب نوشته است .

One Comment on “فرمانده انتظامی مسجدسلیمان خبر داد:
دستگیری یکی از سرشاخه های اصلی فروش مواد مخدر توسط پلیس مسجدسلیمان

  • شاهد wrote on ۱۲ دی, ۱۳۹۵, ۲۳:۵۱

    درودبرکارآگاه حسینی وخادمان ناجا.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی