فرمانده انتظامی مسجدسلیمان خبر داد:
دستگیری یکی از سرشاخه های اصلی فروش مواد مخدر توسط پلیس مسجدسلیمان

دستگیری یکی از سرشاخه های اصلی فروش مواد مخدر توسط پلیس مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از دستگیری یکی از فروشندان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، سرهنگ کارآگاه علی حسینی در تشریح این خبر گفت: برابر اعلام پلیس مبارزه با مواد مخدر، با توجه به لزوم برخورد با فروشندگان مواد افیونی، شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ به صورت ویژه در دستور کار مامورین آن پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با استفاده از فنون خاص پلیسی موفق به شناسایی یکی از سرشاخه های اصلی فروش مواد مخدر در مسجدسلیمان شدند.

وی ادامه داد: مامورین این پلیس پس از شناسایی پاتوق این فرد با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام و این سوداگر مرگ را بیرون از پاتوق خود در حالی که سوار بر موتور سیکلت قصد فروش مواد مخدر را داشت در یک عملیات غافلگیرانه و برنامه ریزی شده دستگیر و از وی مقدار یک کیلو و ۱۷۰ گرم تریاک،۸۰گرم حشیش و۱۰ گرم شیره تریاک کشف و نامبرده را جهت بررسی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی مسجدسلیمان در پایان ضمن تقدیر از زحمات قوه قضائیه در صدور به موقع دستور قضائی خاطر نشان ساخت: شایسته است شهروندان گرامی در دوست یابی فرزندان خود دخیل و از مراودات آن ها با افراد بزه کار ممانعت نموده و هر نوع خبر خرید و فروش مواد مخدر و یا حضور سوداگرانی که محلی را برای خود پاتوق نموده اند را سریعاً با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.

درباره نویسنده

5157مطلب نوشته است .

One Comment on “فرمانده انتظامی مسجدسلیمان خبر داد:
دستگیری یکی از سرشاخه های اصلی فروش مواد مخدر توسط پلیس مسجدسلیمان

  • شاهد wrote on ۱۲ دی, ۱۳۹۵, ۲۳:۵۱

    درودبرکارآگاه حسینی وخادمان ناجا.

نوشتن دیدگاه

كاربرگرامي: دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید مديريت سایت منتشرخواهد شد/ پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، توهين و به استهزاء گرفتن ديگران باشد منتشر نخواهد شد/ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد همچنين پيام هاي تكراري منتشر نخواهد شد.


تمام حقوق این سایت برای � 2017 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
طراحي شده توسط حسن كريمي