پایش پرنده فروشی ها در مسجدسلیمان

پایش پرنده فروشی ها در مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- طرح پایش پرنده فروشی های مسجدسلیمان در راستای مصوبات ستاد آنفولانزای فوق حاد پرندگان اجرا شد.

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان بهروز نجاتی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست مسجدسلیمان از بازدید مشترک کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست و اداره دامپزشکی شهرستان مسجدسلیمان از پرنده فروش های سطح شهرستان در راستای مصوبات ستاد آنفولانزای فوق حاد خبر داد.

نجاتی با بیان این که آنفولانزای فوق حاد پرندگان یكی از بیماریهای خطرناك پرندگان است که به عنوان بیماری مشترك میان انسـان و حیـوان شـناخته شده و مبارزه با آن در دنیا بسیار مورد توجه قرار گرفته است افزود : این بازدید مشترک بین اداره حفاظت محیط زیست و اداره دامپزشکی از کلیه پرنده فروشی های سطح شهرستان مسجدسلیمان صورت گرفت و علاوه بر بازدید به پرنده فروشی ها در مورد علائم بیماری آنفولانزای فوق حاد و همچنین روش مواجه با این بیماری تذکرات لازم داده شد.

شایان ذکر است آنفلوانزای فوق حاد طیور یک بیماری ویروسی پرندگان است که می‌تواند یك طیف از حالت بدون نشانه ، خفیف یا فوق حاد و كشنده را داشته باشد.

درباره نویسنده

5238مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

كاربرگرامي: دیدگاه های ارسال شده، پس از تایید مديريت سایت منتشرخواهد شد/ پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، توهين و به استهزاء گرفتن ديگران باشد منتشر نخواهد شد/ پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد همچنين پيام هاي تكراري منتشر نخواهد شد.


تمام حقوق این سایت برای � 2017 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
طراحي شده توسط حسن كريمي