مشاور اجرایی کارخانه آلومینیوم سازی مسجدسلیمان:
همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دستی آلومینیوم روز دوشنبه برگزار می شود

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- نخستین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دستی آلومینیوم روز دوشنبه برگزار می شود. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان محمدرضا کرم زاده مشاور اجرایی کارخانه آلومینیوم سازی مسجدسلیمان درخصوص اهداف برگزاری نخستین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دستی آلومینیوم اینچنین اظهار داشت: از آنجا که صنعت آلومینیوم یکی از استراتژیک ترین فلزات دنیاست وهرچه علم و تکنولوژی رو به جلو میرود اهمیت و کاربرد این فلز نمایان تر می شود.

لذا بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به منظور محرومیت زدایی ازچهره ی شهرستان مسجدسلیمان و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان این مرز و بوم تصمیم به راه اندازی این کارخانه نمود و در نهایت با سماجت و پیگیری های مسئولین وقت استانی و شهرستان کلنگ این پروژه در اسفند۹۳ بر زمین نشانده شد و امروز فاز اول آن اماده بهره برداری است.

کرمزاده افزود: ازآنجا که این کارخانه به تنهایی نمی تواند حلال مشکل بیکاری جوانان این منطقه باشد اما از آنجا که این صنعت یک صنعت اشتغال زا است با راه اندازی و توجه به صنایع پایین دستی آن تا حدود قابل توجه ای می توان نرخ بیکاری را کاهش داد.

مشاور اجرایی کارخانه آلومینیوم سازی مسجدسلیمان ادامه داد: بیش از ۱۵۰صنعت پایین دستی در مجاور این کارخانه قابلیت راه اندازی دارد که این همایش بخشی از صنایع پایین دستی و فرصتهای سرمایه گذاری صنعت آلومینیوم را به حاضرین معرفی خواهد کرد.

در واقع این همایش با دو هدف یک معرفی صنایع پایین دستی آلومینیوم و فرصتهای سرمایه گذاری و دیگری جذب سرمایه گذار برگذار می شود.

این همایش که در دو روز ۲۴بهمن در شهرستان اهواز و ۲۵ بهمن، از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ در دانشگاه آزاد مسجدسلیمان برگزار می شود، علاوه بر مهمانان داخلی که برخی از مسئولین کشوری و استانی می باشند از هفت کشور ایتالیا، آلمان، کره جنوبی، چین ، سنگاپور و مالزی شرکت های معتبری حضور پیدا خواهند کرد که در نشست ها و دیدارهای قبل مراتب علاقمندی خود را در سرمایه گذاری در صنعت آلومینیوم به طرفهای ایرانی اعلام کرده اند که از جمله این شرکتها می توان به شرکتDanieliایتالیا.شرکت sMsGRoUpآلمان.شرکت oMAvایتالیا.شرکتLAs کره جنوبی.شرکتNFcچین.شرکتAsMcسنگاپور.واتاق بازرگانی مالزی.سازمان استانداردصنعتی مالزی وسازمان تجارت خارجی مالزی اشاره نمود.

علاوه بر آن از طریق دبیرخانه ای که به همین منظور شکل گرفته است تاکنون بیش از ۵۰۰شرکت سرمایه گذار داخلی جهت حضور در این همایش ثبت نام کرده اند.

کرم زاده در ادامه بیان کرد: بدون شک برای جذب سرمایه گذار باید توسط دولت مردان و مسئولین استانی شرایط مناسبی فراهم شود تا دسترسی به زیر ساختها برای سرمایه گذاران آسان وارزان باشد باراه اندازی صنایع پایین دستی نرخ بیکاری کاهش قابل توجه ای خواهد داشت

وی در پایان عنوان کرد: از کلیه مسئولین استانی وشهرستانی،جوانان عزیزوصاحبان سرمایه ونخبگان جامعه واصحاب رسانه جهت شرکت در این همایش دعوت بعمل می آوریم چراکه این همایش یک فرصت بسیار کم نظیری است واین همایش می تواندچراغ راه سرمایه گذاران وجوانان جویای کار باشد.

IMG-20170211-WA0004

درباره نویسنده

8582مطلب نوشته است .

۳ Comments on “مشاور اجرایی کارخانه آلومینیوم سازی مسجدسلیمان:
همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دستی آلومینیوم روز دوشنبه برگزار می شود

 • زروس wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۹:۴۴

  با عرض سلام
  انشالله  طبق روال قبلی کار بصورت علمی و کارشناسی توسط مدیریان ،کارشناسان ،تکنسینها و کارگران و دیگر مسوولین در ابن کارخانه انجام و ادامه یابد نا منجر به سوددهی و به ثمر نشستن تولید کارحانه شود و در نتیجه کام مسوولین کارخانه و مردم منطقه از سود آن شیرین شود . به امید آبادی ایران سرافراز. انشالله
  ب

 • زروس wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۹:۵۵

  با عرض سلام
  تشکر میکنیم از مسوولین محترم کارخانه آلومینیوم کاوه مسجدسلیمان که متعهدانه کار را دنبال کرده و این فرصت بزرگ معرفی و آشنایی صنایع پایین دستی آلومینیوم را جهت سرمایه گذاران و صنعتگران منطقه ایجاد کرده اند. انشالله این تلاش خداپسندانه و کارشناسانه منجر به ایجاد صنایع پایین دستی و تولید و ایجاد بازار فروش محصولات آلومینیوم در منطقه پسجدسلیمان بزرگ شود . انشالله

 • محسن علیجانی wrote on ۲۴ بهمن, ۱۳۹۵, ۵:۱۰

  آقا در مورد استخدامی ها شفاف سازی کنید !
  چرا از زیر بار پاسخگویی در میرید برادر از درشهر مسجدسلیمان و لالی چند نفر قبول شدن؟

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی