فرزند محبوب بختياري براي فتح ديوار چين عازم اين كشور شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- حسين عالي محمدي ركوردار روپايي كشور براي فتح ديوار چين عازم اين كشور شد. وي در گفتگو با خبرنگار سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان گفت: مثل هميشه هدفم سربلندي نام مسجدسليمان و بختياري ست و تا زنده ام در اين راه قدم بر خواهم داشت. وي در ارتباط با برنامه هاي سفر به چين گفت: روز سه شنبه 26 بهمن (امروز) سفر ده روز خود را ابتدا به قزاقستان و بعد به چين آغاز خواهم كرد. وي ادامه داد: يكي از برنامه ها روپايي زدن به تعداد و ساعت و برنامه ديگر طي مسافت بخشي از ديوار چين خواهد بود چرا كه به دليل كوهستاني بودن و شرايط نامساعد امكان طي همه مسير به هيچ وجه ميسر نمي باشد…

عالي محمدي ادامه داد: در اين سفر دو نفر بنده را همراهي خواهند كرد يكي به عنوان فيلمبردار و ديگري نماينده فدراسيون ورزش هاي همگاني خواهد بود. وي در بخش ديگري از سخنان با گلايه از مسئولين شهرستان اظهار داشت: متاسفانه مسئولين شهرستان از قهرمانان خود هيچ حمايتي نمي كنند. مدتي پيش قول يك زمين به من دادند كه محقق نگرديد و حتي براي اين سفر هم حاضر نشدند البسه من را كه نام مسجدسليمان بر روي آن حك مي شود را برايم تهيه كنند با اين حال بايد صميمانه از دكتر غلامحسين پارسي كه بنده را مورد حمايت خود قرار داد و شرايط اين سفر را مهيا كرد تشكر و قدرداني نمايم.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان حسین عالی محمدی تنها ورزشکار در رشته همگانی مسجدسلیمان است که تاکنون چندین رکورد از جمله طی مسافت اصفهان به شاهین شهر، فتح برج میلاد (سال های ۹۲ و ۹۳ )،طی مسافت بین شاه عبدالعظیم تا مرقد امام خمینی(ره) و در آخرین اقدام خود به یاد شهدای مسجدسلیمان موفق شد مسافت ۱۵ کیلومتری مرز بین آسیا و اروپا را که از پل معروف بسفر می گذشت در زمان دو ساعت و بیست دقیقه با ضربات نمایشی توپ به نام مسجدسلیمان به ثبت برساند. وی سال هاست بدون اسپانسر مالی به فعالیت ورزشی خود ادامه می دهد.

درباره نویسنده

8122مطلب نوشته است .

One Comment on “فرزند محبوب بختياري براي فتح ديوار چين عازم اين كشور شد”

  • زروس wrote on ۲۶ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۵

    VIVA MIS 
    با تشکر فراوان از ورزشکار و مرد با غیرت بختیاری .
    انشالله که در کارت موفق باشی. به امید پیروزیهای بیشتر.
    و تشکر از اطلاع رسانی سایت وزین باشگاه ر ن مسجدسلیمان

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی