همزمان با ولادت امير مومنان علي(ع)
به همت دو خواهر نوجوان مسجدسلیمانی دو زندانی محکوم مالی از حبس آزاد شدند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- ابراهیم الماسی مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان با اعلام این خبر بیان داشت: در راستای حمایت از مددجویان و خانواده های آنان امروز در آستانه ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر دو زندانی که به دلیل بدهی مالی در زندان به سر می بردند از حبس آزاد شدند.

ایشان در خصوص نحوه انجام این کار خیر عنوان داشت: پدر این دو دختر که خود از خیرین حامی خانواده های زندانی است سال ها با این انجمن همکاری داشته و فرهنگ کمک به نیازمندان را در بین اعضاء خانواده خود نهادینه کرده است به نحوی که وقتی تصمیم می گیرد مبلغی را برای آزادی زندانیان به انجمن تحویل دهد دو دخترش از ایشان درخواست کرده که اجازه دهد با مبالغی که طی این سال ها پس انداز کرده اند از ثواب آزادی این دو زندانی بهره مند شوند.

الماسی در ادامه از تمامی مردم درخواست داشت تا با استفاده از ظرفیت عظیم بزرگان طوایف و روحانیون محترم نسبت به حل و فصل اختلافات به صورت ریش سفیدی اقدام نمایند تا بدین وسیله از جمعیت کیفری کاسته شده و خانواده های کمتری در معرض فروپاشی قرار گیرند. ایشان از طرفی نیز نهادینه کردن فرهنگ کمک به نیازمندان و همچنین جلوگیری از مخارج اضافی و اصراف در مراسمات طایفه ای به دستگیری از نیازمندان بپردازند تا بدین وسیله این سنت نیکو در جامعه فراگیر شود.

شایان ذکر است انجمن حمایت زندانیان مسجدسلیمان تعدادی از خانواده های مددجوی شهرستان های مسجدسلیمان، لالی و اندیکا را تحت پوشش دارد و آماده دریافت کمک های خیرین برای حمایت از این خانواده ها می باشد.

درباره نویسنده

7495مطلب نوشته است .

One Comment on “همزمان با ولادت امير مومنان علي(ع)
به همت دو خواهر نوجوان مسجدسلیمانی دو زندانی محکوم مالی از حبس آزاد شدند

  • سلطانی wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۶, ۲۲:۱۴

    درود ب پدری ک اینچنین فرزندانی را تربیت کرد

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی