دیدار دانشگاهیان مسجدسلیمان با خانواده معظم ۳ شهید

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- به منظور تکریم خانواده شهدا و تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین گرامی داشت مقام پدر، تنی چند از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان با سه خانواده معظم شهدا دوران دفاع مقدس دیدار کردند.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، در این برنامه معنوی با سه خانواده شهیدامرالله عبدی زاده، شهیداکبر قاسمی پور و شهیدعلی صالحی کمبو  دیدار به عمل آمد و ضمن تبریک سال جدید و گرامی داشت مقام پدر، یاد از خانواده معظم شهدا تجلیل به عمل آمد.

در دیدار با سه خانواده شهید ذکر شده، علاوه بر رییس واحد دانشگاهی مسجدسلیمان و معاون دانشجویی و فرهنگی، مسئول روابط عمومی و بسیج کارمندی و کارشناس فرهنگی خواهران این واحد دانشگاهی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جانبازان و همچنین رییس تربیت بدنی و امور جوانان مسجدسلیمان و تنی چند از کارکنان این دو اداره نیز حضور داشتند.

لازم بذکر است در پایان هر دیدار یک لوح تقدیر با امضا روسای واحد دانشگاهی و بنیاد شهید مسجدسلیمان  و همچنین هدیه‌ای که از طرف واحد دانشگاهی مسجدسلیمان تهیه شده بود برسم یادبود به خانواده شهید اهدا شد.

درباره نویسنده

7596مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی