در بازی های المپیک پیشکسوتان:
چراغ مدال‌آوری وزنه برداری در المپیک پیشکسوتان را فرزند بختیاری روشن کرد/ ایستادن بر سکوی اول دنیا با لباس پر افتخار بختیاری + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- کاروان وزنه برداری پیشکسوتان ایران در بازی های المپیک پیشکسوتان به نخستین مدال خود دست یافت. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان اردشیر شمس نخستین نماینده کاروان وزنه برداری کشورمان در بازی های المپیک پیشکسوتان در نیوزیلند موفق به کسب مدال طلا شد و سه مرتبه رکورد دسته ۱۰۵ کیلوگرم رده سنی ۶۰تا ۶۴ سال را ارتقاء داد.

اردشیرشمس در حرکت یکضرب وزنه های ۷۷ ، ۸۲ و ۹۰کیلوگرم را با موفقیت بالای سر برد. در حرکت دوضرب ابتدا وزنه ۱۰۰ کیلویی را مهار کرد. در مرتبه دوم با مهار وزنه ۱۱۸ کیلوگرمی یک کیلوگرم رکورد دنیا را ارتقاء داد. در بار سوم با ثبت وزنه ۱۲۲ کیلوگرم، ۴ کیلو رکورد حرکت دوضرب را جابجا کرد.

وی با مجموع ۲۱۲ کیلوگرم علاوه بر کسب مدال طلا یک کیلوگرم رکورد مجموع دسته ۱۰۵ کیلوگرم رده سنی ۶۰ تا ۶۴ سال جهان و المپیک را به نام خود و کشورمان به ثبت رساند.

درباره نویسنده

7495مطلب نوشته است .

One Comment on “در بازی های المپیک پیشکسوتان:
چراغ مدال‌آوری وزنه برداری در المپیک پیشکسوتان را فرزند بختیاری روشن کرد/ ایستادن بر سکوی اول دنیا با لباس پر افتخار بختیاری + تصاویر

  • پيام نيكفر wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۴:۰۲

    پهلوان ، قهرمان ، افتخار ایرانیان ، از صمیم قلب
    دوستت داریم و به شما برادر عزیز افتخار میکنیم.
      
    ارادتمند پیام نیکفر

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی