تساوی ارزشمند نفتی ها در کرمان / نفت ۲ مس کرمان۲

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- دیدار تیم‌های فوتبال مس کرمان و نفت مسجدسلیمان به نتیجه مساوی انجامید.تیم نفت مسجدسلیمان در هفته ماقبل پایانی لیگ دسته اول به دیدار مس کرمان رفت و در پایان ۹۰ دقیقه به نتیجه مساوی ۲ بر ۲ دست پیدا کرد تا ماندنش در لیگ دسته اول را تا حد بسیار زیادی تضمین کند.

در این مسابقه ابتدا مهدی دغاغله مهاجم خوزستانی تیم مس کرمان در دقیقه ۱۰ از روی نقطه پنالتی تیم میزبان را پیش انداخت اما این گل را احمد داودی بازیکن نفتی مسجدسلیمان در دقیقه ۱۵ جواب داد و نیمه اول با تساوی خاتمه پیدا کرد.

بازیکنان مس کرمان در نیمه دوم نیز از نفتی‌ها پیش افتادند و این بار میلاد محمدی دروازه نفت را در دقیقه ۶۲ گشود. شاگردان فکری پس از دریافت گل دوم برای به تساوی کشیدن بازی تلاش کردند و در دقیقه ۷۵ توسط اکبر آفاقی موفق به گلزنی شدند تا بازی ۲ بر ۲ مساوی شود..

نفت مسجدسلیمان پس از تساوی در بازی امروز ۳۶ امتیازی شد و ماندن این تیم در لیگ یک تا حد بسیار زیادی تضمین شد. نفت در صورتی سقوط خواهد کرد که در هفته پایانی مقابل ملوان متحمل یک شکست پرگل و فجر سپاسی نیز به یک پیروزی پرگل در خانه آلومینیوم اراک برسد و سایر نتایج نیز به‌ضرر این تیم رقم بخورد… احمد موسوی با کمک محمدرضا فتحی و علی رعیت وظیفه قضاوت این مسابقه را در استادیوم امام علی (ع) کرمان به عهده داشتند.

درباره نویسنده

7893مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی