فرماندار مسجدسليمان:
اقدامات لازم برای پشتیبانی و آماده‌سازی انتخابات انجام شده است / ۶ کمیته برای برگزاری انتخابات تشکیل شده است/ در تلاش هستیم تا مشارکت حداکثری را در انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری داشته باشیم/ حضور باشکوه مردم پای صندوق‌های رای باعث می‌شود تا هم شوراهای کیفی‌تر و بهتری انتخاب شوند و هم رییس جمهور منتخب با پشتوانه آراء بالایی، روی کار آید

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فرماندار مسجدسلیمان با اشاره به این که تنها هفت نفر از  داوطلبان انتخابات شورای شهر این شهرستان احراز صلاحیت نشدند، گفت: این داوطلبان تنها تا امروز (ششم اردیبهشت‌ماه) فرصت دارند نسبت به اعلام اعتراض خود اقدام کنند.

علیرضا گروئی اظهار کرد: پس از ثبت‌نام داوطلبان برای حضور در انتخابات شورای شهر مسجدسلیمان، کار بررسی صلاحیت‌ها در هیات‌های اجرایی و نظارت انجام شد و در این زمینه تنها هفت نفر احراز صلاحیت نشدند. وی افزود: داوطلبان احراز صلاحیت‌نشده که صلاحیت شان در هیات نظارت شهرستان تایید نشده است، می‌توانند شکایت خود را به هیات نظارت استان ارائه کنند و کسانی که در هیات نظارت بخش رد صلاحیت شده‌اند، می‌توانند به هیات نظارت شهرستان شکایت خود را ارائه دهند.

گروئی تصریح کرد: اقدامات لازم برای پشتیبانی و آماده‌سازی انتخابات مانند تعیین و ایجاد شعب، مشخص کردن نقاط جغرافیایی شعب و انتخاب اعضای صندوق‌ها انجام شده است و آماده هستیم تا انتخابات را در ۲۹ اردیبهشت به بهترین نحو برگزار کنیم. وی با اشاره به این که در شهرستان ۶ کمیته برای برگزاری انتخابات تشکیل شده است، گفت: همه کارهای انتخابات به خوبی در حال انجام است. پشتیبانی‌ها اندکی دچار مشکل است، اما با هماهنگی‌هایی که انجام می‌گیرد، امیدواریم به بهترین شکل انتخابات را برگزار کنیم.

گروئی ادامه داد: در تلاش هستیم تا مشارکت حداکثری را در انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری داشته باشیم و بتوانیم شاهد حضور با شکوه مردم در انتخابات باشیم. وی خاطرنشان‌کرد: حضور با شکوه مردم پای صندوق‌های رای باعث می‌شود تا هم شوراهای کیفی‌تر و بهتری انتخاب شوند و هم رییس جمهور منتخب مردم با پشتوانه آراء بالایی، روی کار آید که این مساله موجب تقویت دولت، ملت و انقلاب خواهد شد.

درباره نویسنده

7960مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی