با تلاش امدادگران هلال احمر مسجدسلیمان
دختر بچه ۴ ساله به آغوش خانواده بازگشت + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- تلاش ۱۱ ساعته عوامل امدادی هلال احمر مسجدسلیمان برای یافتن مهدیا ۴ ساله در منطقه تمبی چم فراغ موفقیت آمیز بود… به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان نجاتگران جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان در یک عملیات امدادی سخت و با ۱۱ ساعت کوهپیمایی توانستند یک کودک ۴ ساله را که در میان تپه های منطقه تمبی چم فراغ گرفتار شده بود را با موفقیت جستجو و نجات دهند.

رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان اظهار داشت: ساعت ۲۱:۳۰ روز چهارشنبه با اعلام خبر به جمعیت هلال احمر مبنی بر گم شدن کودک ۴ ساله در منطقه تمبی بود. وی افزود: دختر بچه ۴ ساله به نام مهدیا دارابپور ساعت ۱۷ روز چهارشنبه به قصد بازی کردن از خانه بیرون زده بود که در تپه های آن منطقه گمراه شده بود. فریدون رفیعی ادامه داد: بلافاصله پس از دریافت خبر چهار تیم ۴ نفره جستجوی نجات به منطقه اعزام نموده و نجاتگران این جمعیت توانستند با سختی زیادی که متحمل شدند و کوهپیمایی زیادی را که انجام دادند در ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه کودک گرفتار شده را پیدا کنند.

رفیعی در پایان تصریح کرد: پیشاپیش آغاز هفته هلال احمر را گرامی می داریم و خصوصاً این ایام را به تمامی اعضای تلاش گر و خستگی ناپذیر جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان تبریک می گویم و از تمامی این عزیزان که در همه ی شرایط کنار ما یک کار خداپسندانه و داوطلبانه را انجام می دهند تشکر و قدردانی می نمایم…

درباره نویسنده

8588مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی