در دانشکده سما دانشگاه آزاد اسلامی مسجدسلیمان برگزار شد:
مراسم نکوداشت یادگاران هشت سال دفاع مقدس در دانشکده سما + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان-مراسم نکوداشت یادگاران هشت سال دفاع مقدس در دانشکده سما مسجدسلیمان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان با حضور بیش از یکصد تن از اساتید دانشگاه و با دعوت از خانواده شهید عزت الله رسولی مراسم نکوداشت یادگاران هشت سال دفاع مقدس برگزار گردید. دکتر موسوی رییس دانشکده سما دانشگاه آزاد اسلامی مسجدسلیمان در سخنانی ضمن بازگویی ارزش های دفاع مقدس و تکریم رزمندگان و خانواده های معزز شهدا گفت: شهدا، خانواده معظم شهداء و رزمندگان دفاع مقدس با ایثارگری های خود در دفاع از ایران اسلامی حماسه آفریدند و امروز وظیفه ما این است که این عزیزان را مورد تکریم قرار دهیم. وی ادامه داد: امروز باید تکریم رزمندگان و شهدا و خانواده آن ها به صورت فرهنگ عمومی درآید و در اجرای و به نسل امروز معرفی شوند.

حجت الاسلام دکتر جوانمردزاده نماینده نهاد رهبری در دانشگاههای آزاد استان خوزستان نیز در سخنانی بر اشاعه ی فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کردند وی گفت: تکریم خانواده شهدا مهم ترین وظیفه مسئولان است لذا باید این مهم در بین مسئولان بیش از گذشته نهادینه شود. وی ادامه داد: رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن ایستادگی کردند و اجازه ندادند که ذره‌ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

در این جلسه دانشگاهی از اساتید رزمنده هشت سال دفاع مقدس به نام های استاد علی اکبر سرقلی، استاد غلامعباس تقیان، استاد علیرضا آقابیگی، استاد اله کرم صالحی و استاد بهرام علی سینایی و همچنین استاد حاجت سلیمانی مولف کتاب شهیدنامه ی مسجدسلیمان از طرف دکتر موسوی ریاست دانشکده سما و رییس بسیج اساتید مسجدسلیمان تجلیل به عمل آمد …

این جلسه با ضیافت افطار در دانشکده سما به پایان رسید.

درباره نویسنده

8585مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی