رحمان اورامه قهرمان جهان:
زحمات یکساله ام جواب داد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- وزنه بردار دسته ۹۴ کیلوگرم تیم ملی جوانان بعد از کسب دو مدال برنز در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در ژاپن معتقد است: خوشحالم توانستم دو مدال برنز را در رقابت های جهانی کسب کنم و این مدال ها با تدابیر مربیان و کادر فنی تیم ملی به دست آمد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان رحمان اورامه پس از کسب دو مدال ارزشمند برنز از رقابت های وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان، ژاپن در خصوص مدال آوری اش این گونه توضیح داد: خیلی خوشحالم که به عنوان نخستین مدال آور تیم ملی وزنه برداری جوانان در رقابت های جهانی جوانان در ژاپن به دو مدال برنز دست پیدا کردم.حریفان خیلی قدرتمندی از ازبکستان، اوکراین، بلاروس و کانادا داشتم.سرانجام زحمات یکساله من در اردوی تیم ملی جواب داد و دو مدال برنز را برای کشورم بدست آوردم.

وزنه بردار خوزستانی تیم ملی جوانان در خصوص تاکتیک کادر فنی تیم ملی قبل از آغاز مسابقات جهانی، تاکید کرد: تدابیر کادر فنی براین اساس بود که رضا بیرالوند در رقابت دسته ۱۰۵ کیلوگرم وزنه بزند تا مدال های بیشتری را بتوانیم در رقابت های جهانی بدست بیاوریم از این رو  این تاکتیک به نفع من و رضا بود.

دارنده مدال برنز جوانان آسیا و جهان خاطرنشان کرد: از زحمات رییس فدراسیون، کادر فنی تیم ملی جوانان و خانواده ام تشکر می کنم و این مدال را به آنها تقدیم می کنم.

اورامه در پایان گفت:امیدوارم در دو روز آینده نیز سه وزنه بردار تیم ملی جوانان خوشرنگ ترین مدال ها را برای کشورمان به ارمغان بیاورند و بتوانیم دو سال پیاپی قهرمان جوانان جهان شویم.

درباره نویسنده

8585مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی