یک دستگاه خودرو سواری پراید در تاراز اندیکا طعمه حریق شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- بخشدار چلو شهرستان اندیکا گفت: یک دستگاه خودرو سواری پراید در ورودی منطقه تاراز از توابع این بخش طعمه حریق شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان هوشنگ مهمدی اظهار کرد: این خودرو حوالی عصر روز دوشنبه به دلیل نقص فنی دچارآتش سوزی شد.

وی افزود: هر چند سرنشینان خودرو جان سالم به در بردند اما به دلیل نبود ایستگاه آتشنشانی در بخش چلو این خودرو طعمه حریق شد. بخشدار چلو ادامه داد: با توجه به پراکندگی خانوارها، وسعت بخش چلو و عبور جاده ارتباطی اندیکا-شهرکرد از بخش ،راه اندازی چند ایستگاه آتش نشانی از نیازهای خدماتی در این بخش است.

وی گفت: در مواقع بروز حادثه آتش سوزی مجبور هستیم از شهرداری قلعه خواجه کمک بگیریم که فاصله آن تابرخی مناطق بخش قریب ۲ساعت است و از طرفی ارائه خدمات شهرداری به بیرون از مرکز شهرمحدودیت هایی دارد.

مهمدی افزود: حدود ۲ماه پیش نیز تمام اثاثیه زندگی یک زوج جوان که در کانکس زندگی می کرد در آتش سوخت و تلاش اهالی برای خاموش کردن آتش بی نتیجه ماند.

وی درپایان گفت: با توجه به مراتع غنی و جنگل های انبوه بلوط سالانه شاهد آتش سوزی هایی در این منطقه هستیم که وجود ایستگاه آتش نشانی می تواند خسارت ها ناشی از آتش سوزی را تاحد زیادی کاهش شدهد. بخش چلو شهرستان اندیکا با جمعیتی بالغ بر ۱۵هزار نفر در شمال شرقی خوزستان قرار دارد.

ایرنا

درباره نویسنده

7492مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی