تقدیر مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از قهرمان وزنه برداری جهان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- در جلسه شورای ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از رحمان اورامه وزنه بردار مدال آور رقابت های جهانی تقدیر شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، در این جلسه که با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و ارکان ورزش این تیم برگزار شد قباد ناصری از افتخار آفرینی رحمان اورامه تجلیل نمود.

ناصری در این جلسه رحمان اورامه را که در رقابت های وزنه برداری جوانان جهان در ژاپن موفق به کسب مدال برنز گردید نمونه ی شایسته ای از یک جوان ورزشکار دانست. وی وزنه برداری را ورزشی پرطرفدار در این شهر دانست که با حضور پیشکسوتان و قهرمانان نامدار، جوانان و نوجوانان به شایستگی به سمت و سوی قهرمانی پرورش یافته اند.

در ادامه این جلسه در خصوص وضعیت ورزش در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بحث و تبادل نظر صورت گرفت. مهران مطلق و افشین صالحی پور مربیان تیم وزنه برداری نفت با اشاره به کسب موفقیت های ارزشمند توسط این تیم در رقابت های مختلف خواستار توجه ویژه به این ورزش المپیکی و تجهیز آن به ادوات و تجهیزات مناسب شدند.

در این جلسه رحمان اورامه وزنه بردار مدال آور تیم نفت در مسابقات جهانی ژاپن لوح تقدیر و هدیه ای را به پاس این اقدام ارزشمند از مهندس قباد ناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان دریافت کرد.

درباره نویسنده

6444مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی