با حضور علی عسگر ظاهری، استاندارخوزستان و مشاورعالی سازمان برنامه و بودجه کشور جاده و پل پیون رسما افتتاح شد + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان– با تلاش علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل پروژه جاده و پل پیون اجرایی گردید. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان این جاده و پل که ۴ سال متوقف و رها شده بود در اقدامی مشترک توسط اداره کل راه و شهرسازی وسازمان اب و برق خوزستان و با مدیریت مهندس رحمانی و مهندس شمسایی و همچنین مجری گری پروژه توسط مهندس علی عیدی وندی از سوی اداره کل راه وشهرسازی و مهندس افشاری از سوی سازمان اب و برق با تقسیم کار و استفاده از بیانات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال با استفاده از تمامی ظرفیت های دو دستگاه، عملیات سنگین جاده و پل انجام گردید و به ثمر نشست. مهندس عیدیوندی مجری این پروژه در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گفت:
عملیات خاکی جاده های طرفین پل به طول ٣.۵ کیلومتر شامل ٨۵ هزار عملیات خاکبرداری و ١۶ هزار متر مکعب خاکریزی توسط اداره کل راه و شهرسازی و ادارت مسجدسلیمان و اندیکا انجام گردید. وی ادامه داد: تکمیل و احداث پل ۵۵ متری در کم ترین زمان ممکن جمعا با اعتباری بالغ بر ٣ میلیاردتومان توسط اداره کل راه و شهریازی انجام شد. عیدیوندی گفت: همچنین روکش اسفالت جاده های طرفین پل شامل زیر سازی و روسازی با اعتباری بالغ بر ٧٠٠ میلبون تومان توسط سازمان اب و برق خوزستان و پشتیبانی عملیات خاکی به صورت کامل توسط سد شهید عباسپور انجام گردید. مهندس عیدیوندی در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش های بی وقفه و پیگیری های مجدانه مهندس علی عسگر ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد و گفت: بی شک نقش مهندس ظاهری در به سرانجام رساندن این پروژه غیرقابل انکار است که در همین جا از ایشان تشکر وقدردانی می نمایم. همچنین جادارد از دیگر عزیزان مهندس شمسایی، مهندس افشاری، مهندس صالحی مدیر عامل سد عباسپور و همچنین مهندس رحمانی مهندس کریمی نژاد، مهندس دهنو، پرسنل خدوم سد شهید عباسپور، پرسنل جان برکف وسخت کوش راه و شهرسازی و راهداری که در به ثمر نشستن این پروژه زحمت کشیدند و همیشه مظلوم و بی ادعا خدمت می کنند تشکر ویژه ای داشته باشم.
در پایان نیز از تلاش های خالصانه مهندس بونکدار مدیر شرکت دره ساز که در کم ترین زمان ممکن جهت رفع مشکل مردم مناطق مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و ایذه کمال همکاری را داشته اند و تشکر و سپاسگزاری را می نماییم…

درباره نویسنده

7704مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی