محمود فكري:
یکی دو جای خالی هنوز در فهرست تیم ما وجود دارد / بازی با تیم‌های لیگ برتری اعتماد به نفس بازیکنان را افزایش می‌دهد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- محمود فکری در مورد برگزاری دیدارهای دوستانه با تیم‌های لیگ برتری در تهران گفت: سه بازی انجام دادیم که بازی اول را به پیکان باختیم. تراکتورسازی را شکست دادیم و با سیاه‌جامگان مساوی کردیم. تمرینات تیم را هم تا روز دوشنبه تعطیل کرده‌ایم و سپس تمرینات را در مسجدسلیمان از سر می‌گیریم. روز جمعه هم اگر مشکلی پیش نیاید با تیم صنعت نفت در آبادان بازی می‌کنیم.

وی در مورد این که چرا حریفان لیگ برتری را برای بازی‌های تدارکاتی انتخاب کرده‌، اظهار داشت: در بازی‌های تدارکاتی به دنبال فهمیدن نقاط ضعف تیم هستم و نتیجه بازی برایم اهمیت ندارد به همین دلیل با تیم‌های لیگ برتری بازی کردیم. ضمن این که بازی با تیم‌های لیگ برتری اعتماد به نفس بازیکنان را افزایش می‌دهد. باخت خفیف یا مساوی با تیم‌های لیگ برتری به بازیکنان اعتماد به نفس و خودباوری می‌دهد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد این که برخی از مربیان می‌گویند نباید در گرمای شدید هوا در شهرهای جنوبی بازی برگزار شود عنوان کرد: اگر بخواهند چنین شرایطی را فراهم بیاورند باید گفت در مرداد، شهریور و حتی مهرماه بازی در جنوب کشور برگزار نشود که چنین چیزی ممکن نیست. همان طوری که ما در زمستان مجبور می‌شویم در شهرهای سردسیر به میدان برویم و این مساله هم برای ما مشکل است. این که در برف و سرما بازی کنیم کار دشواری است اما قرعه کشی است و باید دید چه قرعه برای تیم‌ها تعیین می‌شود. فکری در مورد این که فهرست تیمش را بسته گفت: یکی دو جای خالی در فهرست تیم ما وجود دارد و باید ببینیم که چه بازیکنانی را می‌توانیم جذب کنیم.

درباره نویسنده

6621مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی