دكتر اسماعيل جليلي: نظر نمایندگان مجلس در انتخاب استاندار تاثیرگذار است

رئیس مجمع نمایندگان مجلس استان خوزستان گفت: با توجه به اهمیت کار، نظر نمایندگان مجلس در انتخاب استاندار 100 درصد تاثیرگذار است.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- اسماعیل جلیلی اظهار کرد: امیدواریم مدیریت استان فردی توانمند بوده و رویکرد توسعه‌ای داشته باشد و در سطح ملی و استان شناخته شده باشد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان وی با بیان اینکه شرط اول ما برای سمت استانداری خوزستان بومی بودن فرد است، افزود: البته اگر گزینه‌ای توانمند و ملی در سطح وزیر باشد و او را به کار بگیریم بسیار خوب است.

رئیس مجمع نمایندگان مجلس استان خوزستانبا بیان اینکه نشست نمایندگان استان با وزیر کشور در خصوص انتخاب استاندار امشب برگزار می‌شود، گفت: در این نشست در خصوص مسائل استان و شاخص‌های استاندار بحث و گفت‌و‌گو خواهیم کرد.

وی ادامه داد: برای انتخاب استاندار خوزستان وزارت کشور چندین گزینه به ما اعلام خواهد کرد و ما نظر خود را در خصوص این گزینه‌ها اعلام می‌کنیم. جلیلی با اشاره به اینکه نظر نمایندگان مجلس در انتخاب استاندار 100 درصد تاثیرگذار است، افزود: ما گزینه‌ای به وزارت معرفی نمی‌کنیم بلکه پیشنهاد خود را در خصوص گزینه‌های مدنظر بیان می‌کنیم.

*همه استانداران تا نیمه اول مهر انتخاب می‌شوند

وی گفت: پیشنهادات برای سمت استانداری خوزستان بسیار است اما مهم‌ترین گزینه‌ها از بین مدیران گذشته استان، نمایندگان ادوار گذشته و حال است.

رئیس مجمع نمایندگان مجلس استان خوزستان در خصوص عملکرد حجازی گفت: سیدجعفر حجازی با توجه به توان و ظرفیتی که دارد یک سرمایه برای استان محسوب می‌شود اما وی عنوان کرده است که قصد ماندن در سمت استانداری را ندارد.

وی ادامه داد: حجازی نشان داده است تا روزی که در جایگاه استاندار است مسئولیت‌پذیر بوده و مانع از ایجاد خلا در استان می‌شود. جلیلی عنوان کرد: تا نیمه اول مهرماه همه استانداران کشور برگزیده می‌شوند.

درباره نویسنده

7336مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی