لزوم ورود هرچه سریع تر مسئولان ارشد به معضل بزرگ نفت مسجدسلیمان/ نفت مسجدسلیمان در یک قدمی خطر بزرگ

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فدراسیون فوتبال از شرکت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درادامه مسابقات لیگ فوتبال دسته یک کشورجلوگیری می کند.

نفت مسجدسلیمان در یک قدمی خطر بزرگ
فدراسیون فوتبال فقط مجوز بازی اول تیم نفت مسجدسلیمان را صادر کرد و ادامه حضور این تیم در مسابقات را منوط به پرداخت بدهی و جلب رضایت شاکیان اعلام کرد و در صورت عدم پرداخت بدهی این تیم از ادامه مسابقات کنارگذاشته می شود. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان بدهی های فوق که بجا مانده از فصل حضور در لیگ برترکشور در سال۹۳ می باشند به بازیکنان و کادر فنی وقت پرداخت نشده و طلبکاران با شکایت به فدراسیون فوتبال ایران و فیفاباعث صدورحکم محرومیت این تیم شده اند.
با توجه به اینکه نفت مسجدسلیمان از تیم های پرتماشاگر فوتبال کشور بوده و از طرفی شرایط فرهنگی واجتماعی خاص شهرستان مسجدسلیمان و وجود ذخایر عظیم نفت وگاز در منطقه انتظار می رود مسئولین محترم با درک حساسیت و اهمیت موضوع در اسرع وقت دخالت نموده واز بروز فاجعه ناگوار برای ورزش مسجدسلیمان واستان خوزستان جلوگیری نمایند.
این تیم درحال حاضر تنها دلخوشی ورزشی یک شهر بوده و وجود آن باعث ایجاد شور و نشاط ودلگرمی اهالی شهرمحروم مسجدسلیمان می باشد.
با عنایت به جمیع موارد فوق هرگونه تعلل و تاخیر در حل مشکل فوق و عدم جلب رضایت شاکیان ،منجر به اجرای حکم محرومیت نفت مسجدسلیمان از ادامه مسابقات لیگ فوتبال دسته یک کشور جام آزادگان خواهد شد که انتظار می رود مسئولان ارشد استان بویژه استاندار، نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس به این معضل بزرگ هرچه زودتر حل گردد.

درباره نویسنده

8482مطلب نوشته است .

One Comment on “لزوم ورود هرچه سریع تر مسئولان ارشد به معضل بزرگ نفت مسجدسلیمان/ نفت مسجدسلیمان در یک قدمی خطر بزرگ”

  • 1398 wrote on ۱۹ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۲:۵۳

    با سلام.در صورت امکان حسابی باز شود و از دوستداران تیم در خواست کمک مالی کنند.مطمئنا سریعتر از تصمیمات مسئولیت فعلی پاسخ می دهد.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی