نشست هیئت رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان با اهالی رسانه شهرستان + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- علیرضا حیدرئی رییس دانشگاه آزاد واحد مسجدسلیمان به همراه اعضای هیئت رییسه دانشگاه آزاد واحد مسجدسلیمان در نشست با اهالی رسانه شهرستان مسجدسلیمان خواهان تعامل بیشتر اهالی رسانه و خبرنگاران با این واحد دانشگاهی شدند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان حیدرئی در سخنانی گفت: تعامل ادارات با رسانه ها می تواند به پیشرفت مسجدسلیمان کمک کند. وی ادامه داد: بی شک وجود دانشگاه آزاد اسلامی در مسجدسلیمان، تاثیر بسزایی در توسعه شهری داشته و ما با تمام وجود آماده همکاری در زمینه های مختلف با مسئولین شهرستان هستیم. رییس دانشگاه آزاد مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: زمانی دانشگاه آزاد بیش از ۱۱ هزار دانشجو داشت اما امروز این تعداد به حدود ۴۰۰۰ نفر رسیده است که عوامل متعددی در این کاهش دخیل بوده است. وی گفت: اگر خواهان بقا دانشگاه آزاد هستیم نیاز به همکاری و تعامل بیشتر گروهها، موسسات و مسئولین داریم. همان طور که تعامل خوبی با امام جمعه، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار تا به امروز داشته ایم. حیدرئی ادامه داد: ظرفیت هایی که در دانشگاه مسجدسلیمان وجود دارد به خوبی معرفی نشده است و خیلی ها از این پتانسیل مطلع نیستند که امیدواریم با همکاری اهالی رسانه این مشکل برطرف شود.

حیدرئی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: موسسات می توانند از ظرفیت دانشگاه استفاده کنند اما هنوز آن اعتماد لازم به وجود نیامده است. وی با بیان این که چرا باید  یک شرکت تازه تاسیس برای بعضی امور خود به جای مراجعه به ما کارهایش را به تهران یا اهواز بسپارد گفت: متخصصین و اعضای هیئت علمی دانشگاه مسجدسلیمان از لحاظ مرتبه علمی چیزی کم تر از دانشگاههای دیگر ندارند تنها بحث اعتمادسازی ست که امیدواریم این مهم اتفاق بیفتد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان دکتر ایرج رشیدی، دکتر محمدحسین محبی، دکتر حسین محمدپور، دکتر عبدالله مرادی و دکتر سید محمد موسوی نیز گزارشی از عملکرد واحدهای تحت نظر خود ارائه و پس از آن خبرنگاران از واحدهای مختلف دانشگاه بازدید به عمل آوردند. در پایان این مراسن با لوح سپاس و هدایایی از تلاش اهالی رسانه مسجدسلیمان تقدیر به عمل آمد.

درباره نویسنده

6527مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی