سرپرست شهرداری مسجدسلیمان:
طرح ضربتی رفع سد معبر و پاکسازی خیابان آزادی و معابر ادامه دارد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- علی هزارسی سرپرست شهرداری مسجدسلیمان در خصوص اجرای طرح ضربتی رفع سد معبر و پاکسازی معابر و خیابان های اصلی در سطح شهر مسجدسلیمان، گفت: طرح مذکور با توجه به دستور قضایی و تذکرات حضوری و اعلام قبلی از طریق اطلاعیه ی نصب بنر در میدان نمره یک و نقاط اصلی شهر و خیابان آزادی اطلاع رسانی گردید که طی آن، جمع آوری دست فروشان و سدمعبر در حاشیه بازار نمره یک، روبروی بانک ملت مرکزی و معابر اصلی خیابان آزادی پاکسازی و جمع آوری گردید و این کار استمرار خواهد داشت.
سرپرست شهرداری مسجدسلیمان ادامه داد: هدف از اجرایی نمودن این عملیات، ساماندهی مسیر عبوری شهروندان، روان کردن مسیرهای عابر پیاده وترافیک خودروهاو احترام به حقوق شهروندی می باشد که طی چند روز گذشته با برگزاری جلسات در این زمینه مورد بررسی قرار گرفته است. وی اذعان داشت: رفع سد معبر و جمع آوری وسایل افراد متخلف به صورت منظم انجام می گردد، همچنین بنرهای مراسمات که باعث تضعیف روحیه شهروندان می گردند به صورت روزانه در معابر و میدان های اصلی نیز جمع آوری می گردد.
هزارسی در ادامه تاکید کرد: طرح ضربتی جمع آوری دست فروشان برابر قانون شهرداری ها صورت می پذیرد و با مشاهده هرگونه سد معبر و ایجاد مزاحمت در پیاده روها و خیابان‌های اصلی از طریق اجرائیات برخورد قانونی صورت می گیرد.
ایشان اضافه کرد: در چند روز گذشته نیز بیش از ۵۰ تابلوی تبلیغاتی از سوی افراد مختلف بدون مجوز که در مسیر معابر،پیاده روها و جلوی تابلوهای راهنمایی و رانندگی سطح شهرستان نصب شد که هیچگونه مجوزی از شهرداری اخذ نکرده بودند با هماهنگی دادستان و دستگاه قضائی شهرستان جمع آوری گردید.
این مقام مسئول در پایان افزود:روند این طرح در روزهای آینده تا به نتیجه رسیدن مطلوب، در نقاطی که باعث سلب آسایش شهروندان گردد ادامه خواهد داشت و از عموم شهروندان گرامی تقاضامندیم با عوامل اجرائیات شهرداری همکاری لازم را به عمل آورند.

درباره نویسنده

6978مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی