رییس اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان:
۱۸۰ نفر جذب آموزش و پرورش مسجدسلیمان شدند/ چهار گروه در اولویت جذب اداره آموزش و پرورش قرار داشت

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- جانمراد داودی رییس اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ارتباط با استخدامی های اخیر در این اداره گفت: استخدامات اخیر بر اساس مجوز سال ۹۰ مجلس شورای اسلامی که تاکنون راکد مانده بود صورت گرفته است. وی ادامه داد: چهار گروه در اولویت جذب اداره آموزش و پرورش قرار داشتند:

مربیان پیش دبستانی، خرید خدمات اموزشی که بیمه دولتی داشتند، عده ای از مربیان بهداشت که به صورت ۸۹ روزه با آموزش و پرورش همکاری داشتند و افرادی که در گذشته به عنوان حق التدریسی مشغول به کار بوده اما از آموزش و پرورش فاصله گرفته بودند.

داودی ادامه داد: با تلاش مهندس ظاهری نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی و دکتر تقی زاده مدیرکل محترم آموزش و پرورش خوزستان و با توجه به نیاز شهرستان و محرومیت موجود تاکنون موفق به جذب ۱۸۰ نفر شده ایم که حدود ۱۵۰ نفر از انان سازماندهی و ۳۰ نفر باقیمانده نیز طی چند روز آینده مشغول به کار خواهند شد.

رییس اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نیاز شدید معلمان مرد در شهرستان گفت: با توجه به شرایط موجود نیاز آموزش و پرورش مسجدسلیمان به معلمان مرد بیشتر است که حدود ۵۰ نفر تاکنون جذب نموده ایم وی ادامه داد: در قسمت پیش دبستانی آیتم های انتخابی ما رشته های آموزش ابتدایی، روانشناسی، مشاوره و مدیریت دولتی بوده است.

داودی گفت: با توجه به این که امروز در هر خانه ای ۳ الی ۴ نفر با مدرک لیسانس یا بالاتر وجود دارد حجم تحصیل کردگان به سمت آموزش و پرورش زیاد بوده و با توجه به محدودیتی که وجود داشت مجبور شدیم تعداد محدودی که حائز شرایط بودند را انتخاب کنیم که البته امیدواریم با توجه به نیاز شهرستان در آینده بتوانیم مجوز جذب بیشتری دریافت نماییم.

رییس اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان  در پایان سخنان خود از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان به خاطر حمایت و تلاش در جذب این افراد تقدیر و تشکر کرد…

درباره نویسنده

7060مطلب نوشته است .

۳ Comments on “رییس اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان:
۱۸۰ نفر جذب آموزش و پرورش مسجدسلیمان شدند/ چهار گروه در اولویت جذب اداره آموزش و پرورش قرار داشت

 • کریمی wrote on ۱۸ آبان, ۱۳۹۶, ۱۷:۴۰

  درود بر شما جناب مرادی یک خواهشی از شما دارم لطفا لیست کامل پذیرفته شدگان نام، نام خانوادگی و… را منتشر کنید.

 • حاتمی wrote on ۱۸ آبان, ۱۳۹۶, ۱۷:۴۶

  با سلام آقای مرادی من ثابت می کنم تعدادی از استخدامی ها شرایطی که ایشون می فرمایند نداشته اند اما استخدام شده اند. اگر تمایل داشته باشید می یام خدمتت با مدرک ثابت می کنم

 • یزدانی wrote on ۱۸ آبان, ۱۳۹۶, ۲۱:۰۹

  سلام
  لطفا اداره آموزش وپرورش شفاف سازی کند که جای هیچ تردیدی نباشد

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی