علی عسگر ظاهری:
برای اصلاح شبکه آبرسانی شهرستان های مسجدسلیمان،لالی و هفتکل مبلغ ۲۸ میلیارد تومان تخصیص یافته است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان-،علی عسگر ظاهری،از اجرای پروژه بزرگ اصلاح و نوسازی شبکه لوله های آب در شهرستان های مسجدسلیمان،لالی و هفتکل خبر داد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی، ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: با توجه به فرسودگی لوله های آب و فاضلاب شهری در شهرستان های مسجدسلیمان،لالی و هفتکل می طلبید که با برنامه ریزی و پیگیری اصولی بدنبال اصلاح این شبکه ها باشیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه با بیان این که با توجه به بروز افکن چاه ها یا نشست معابر شهری بویژه در بافت فرسوده این سه شهرستان در اثر ترکیدگی لوله های فرسوده آب شرب،زمینه نارضایتی شهروندان فراهم آمده است، تصریح کرد:این موضوع زمینه نگرانی شهروندان و بالطبع ما را فراهم کرده بود،به همین منظور طی مکاتبات و پیگیری های صورت گرفته شده توانستیم مبلغ ۲۸ میلیارد تومان را برای اصلاح و نوسازی شبکه آب این سه شهر اختصاص دهیم و عملیات اجرایی این پروژه ها را آغاز کنیم.

نماینده مردم مسجدسلیمان در ادامه افزود:طبق توافق صورت گرفته شده بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان برای اصلاح و نوسازی شبکه آب در شهرستان مسجدسلیمان در نظر گرفته شده است که این پروژه هم اکنون در حال انجام است و امیدوار هستیم با اتمام این پروژه دلنگرانی مردم عزیزمان در این بخش مرتفع گردد. عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد:طبق این توافق مبلغ پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای اصلاح و نوسازی شبکه فرسوده آب شهرستان لالی و مبلغ چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای شهرستان هفتکل تخصیص پیدا کرده است. ظاهری در پایان افزود:امیدواریم با همراهی مردم و مسئولین بتوانیم برای مشکلات متعدد مردم در این چهار شهرستان گام های اساسی برداریم و زمینه رضایت مردم نجیب و عزیزمان را فراهم آوریم.

درباره نویسنده

7112مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی