به پاس قدردانی از زحمات شهردار سابق گلگیر
با حضور تعدادی از خبرنگاران مسجدسلیمانی مراسم تودیع و معارفه شهرداران پیشین و جدید شهرهای سُماله و جنت مکان از توابع شهرستان گتوند برگزار شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- طی این مراسم که در سالن کنفرانس فرمانداری گتوند و با حضور علی خدری غریبوند فرماندار، امام جمعه و اعضای شورای اداری این شهرستان برگزار شد فرماندار این شهرستان با امانت خواندن منصب خطاب به شهرداران جدید و اعضای شورای شهر گفت: چه اعضای شورا و چه شهرداران با وحدت و همدلی به دنبال شناسایی مشکلات شهر خود باشند.

خدری غریبوند شهردار را پیشانی خدمات دولت به مردم خواند و گفت: موضوعات و مشکلات می بایست به خوبی توسط شهرداری رصد و اولویت بندی ها براساس محرومیت منطقه باشد و برای رفع محرومیت و گستردگی خدمات فقط به اولویت های محرومیت منطقه توجه کنند و نه چیزهای دیگر .

رییس شورای اداری شهرستان گتوند با توصیه به اعضای شوراها مبنی بر پرهیز از دخالت در کار شهردار گفت: از اختیاری که قانون بعنوان حق نظارت بر عملکرد شهردار برای شما قائل شده استفاده کنید و با کمک به شهردار به دنبال کسب رضایت مندی مردم باشید.

وی در پایان با اشاره به فصل تخصیص اعتبارات استانی خطاب به شهرداران حوزه این شهرستان گفت : فقط به اعتبارات استانی برای خدمتتان نگاه نکنید بلکه با تکیه بر پتانسیل خوبی که این منطقه از نظر تاریخی و گردشگری دارد می توانید با فراهم کردن زیرساخت های تفریحی از گردشگری درآمدهای شایان توجهی کسب نمایید. در پایان این مراسم حکم شهرداران جدید سماله و جنت مکان که توسط استاندار خوزستان امضاء شده بود به مهندس علی شجاعی و یونس پناهی اعطاء شد.

لازم به ذکر است مهندس علی شجاعی دانش آموخته ی کارشناسی ارشد مهندسی عمران پیش از این بمدت ۴ سال شهردار شهر گلگیر شهرستان مسجدسلیمان بود و بواسطه ی خدمات و طرح های عمرانی که توسط وی ارایه و اجرا گردید از سوی فرماندار این شهر ۲ مرتبه بعنوان مدیر نمونه شهرستان شناخته شد.

از نکات قابل توجه این مراسم حضور تعدادی از اهالی جامعه ی رسانه شهرستان مسجدسلیمان و همچنین دو تن از اعضای سابق و فعلی شورای اسلامی شهر گلگیر در این جلسه به منظور حضور در مراسم معارفه مهندس علی شجاعی شهردار شهر سماله به پاس قدردانی از زحمات و خدمات وی در مدت تصدی و مسئولیت شهرداری گلگیر و همچنین اقدامات فرهنگی بود که وی در سطح شهرستان پشتیبانی یا به مرحله ی اجرا در آورد.

آسماری نیوز

درباره نویسنده

7112مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی