محمود فکری:
داور بازی به ناحق بازیکن ما را اخراج و تیم را ۱۰ نفره کرد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان گفت: داور بازی تیم ما برابر تیم برق جدید شیراز به ناحق بازیکن ما را اخراج و تیم را ۱۰ نفره کرد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان محمود فکری، پس از بازی برابر تیم برق جدید شیراز گفت: در بازی های گذشته هم از بابت داوری متضرر شده ایم و انتظار داریم داوران دقت بیشتری کنند چرا که بازی ها به مرحله حساسی رسیده و یک اشتباه می تواند سرنوشت تیمی را عوض کند.

وی اضافه کرد: به دلیل شرایط بد زمین ورزشگاه حافظیه نتوانستیم موقعیت ایجاد کنیم با این حال بازیکنان ما تلاش خود را کردند اگر چه بازی مساوی شد.

کاپیتان سابق تیم استقلال ادامه داد: بعد از اینکه تیم ما ۱۰ نفره شد بازیکنان سعی کردند بازی را کنترل کنند و در این امر موفق بودند.

فکری، در پاسخ به پرشس خبرنگار ایرنا در مورد ارزیابی از تیمش در ۱۳ هفته گذشته لیگ دسته اول که در صدر جدول قرار گرفته، اظهار داشت: این امر نمی تواند شانسی باشد چرا که ۱۲ هفته صدرنشین هستیم و امیدواریم این روند ادامه یابد و در پایان نیز تیم نفت مسجد سلیمان ۲ باره به لیگ برتر باز گردد.

دیدار تیم های برق جدید شیراز و نفت مسجدسلیمان در هفته سیزدهم مسابقات فوتبال دسته اول، عصر سه شنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز با تساوی بدون گل پایان یافت تا تیم نفت مسجدسلیمان با ۳۰ امتیاز همچنان در صدر جدول باقی بماند.

تیم برق جدید شیراز با این تساوی با ۲۵ امتیاز به رده سوم سقوط کرد و جای خود را به نساجی مازندران که ۲۶ امتیازی است، داد.

در مسابقات فوتبال دسته اول کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم های اول و دوم جواز ورود به لیگ برتر فصل ۹۷ را کسب خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.

درباره نویسنده

6978مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی