دو انتصاب جدید در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان– با حکم  مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز ۲ انتصاب جدید در این شرکت انجام شد . به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری مدیرعامل این شرکت طی احکام جداگانه ای داریوش نجفی را به سمت رییس دفتر مدیرعامل و دبیرهیأت مدیره و مهندس مهرداد آقا بیگی را به سمت سرپرست مهندسی و ساختمان این شرکت منصوب کرد .

داریوش نجفی که به جای رسول احمدی عهده دار سمت رییس دفتر مدیرعامل و دبیرهیأت مدیره شده است ۴۳ سال سن و ۲۶ سال سابقه خدمت را در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان دارد . وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و دانشجوی دکترای همین رشته است و پیش از در مدیریت منابع انسانی بعنوان کارشناس ارشد تأمین و تخصیص نیروی انسانی و مسئول تأمین و تخصیص نیروی انسانی انجام وظیفه نموده است .

مهندس مهرداد آقابیگی سرپرست مدیریت مهندسی و ساختمان نیز که جایگزین مهندس سیروس حیدری گردیده ۱۶ سال سابقه خدمت دارد و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مکانیک می باشد . وی پیش از این در سمت هایی از قبیل سرپرست پروژه های راه و تأسیسات نفت و گاز – عضو کمیته تعمیرات منازل – عضو نظام مشارکت – سرپرست اداره مهندسی و ساختمان – رییس پروژه های راه و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان خدمت نموده است . وی همچنین عضو سازمان نظام مهندسی شهرستان و عضو علی البدل هیأت رییسه این سازمان و مدرس دانشگاه آزاد مسجدسلیمان نیز می باشد .

درباره نویسنده

7895مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی