محمود فکری:
دوست دارم نساجی و نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر صعود کنند/ در نفت مسجدسلیمان همدلی خوبی در تیم و مجموعه شهری وجود دارد/ در مسجدسلیمان اگر کسی به تیم کمک نکند مشکل ساز هم نیست.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از شکست نساجی مازندران گفت: بازی خوبی بود و هر دو تیم نشان دادند که مستحق حضور در رده‌ های اول و دوم جدول هستند.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان محمود فکری، سرمربی نفت مسجدسلیمان، پس از پیروزی یک بر صفر مقابل نساجی مازندران که منجر به قهرمانی تیمش در نیم فصل شد، گفت: بازی خوبی بود و هر دو تیم نشان دادند که مستحق حضور در رده‌های اول و دوم جدول هستند. با توجه به شرایط زمین هر دو تیم بازی قشنگی ارایه کردند و موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها ایجاد شد. هواداران تیم نساجی به خاطر باخت ناراحت هستند اما در مجموع بازی زیبایی را دیدند.

وی افزود: من دوست دارم نساجی و نفت مسجدسلیمان بتوانند به لیگ برتر صعود کنند. هواداران هم به خوبی از نساجی حمایت و تشویق کردند. من به عنوان یک مازندرانی از آن ها تشکر می‌کنم. این شور و حال تماشاگران را در لیگ برتر کم تر شاهد هستیم. امیدوارم نساجی به خاطر این هواداران بتوانند به لیگ برتر صعود کنند.

فکری در مورد تقابل با تیم سابقش گفت: تیم ما از نظر کار و برنامه کامل است. برنامه‌هایی که به بازیکنان می‌دهیم خیلی خوب اجرا می‌کنند. شاید دقت بیشتری هم داشته باشند می‌توانند بیشتر هم گلزنی کنند. برای من سخت است که مقابل نساجی قرار بگیرم زیرا فوتبال حرفه‌ای ام را از این تیم و این شهر آغاز کردم اما وظیفه حرفه‌ای خودم می‌دانم که به تیم نفت متعهد باشم. برایم سخت بود اما وظیفه حرفه‌ای حکم کرد که برای تیمم تلاش کنم و تیم ما هم حاشیه‌ای نداشت. بازی حیثیتی و حیاتی بود تا فاصله‌مان را با تیم‌های پایین تر جدول بیشتر کنیم و از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد این که بعد از گل تیمش شادی نکرد، عنوان کرد: دو شب گذشته که هواداران نساجی برای خودم آمدند به شوخی هم برای ما کری خواندند که ما شما را می‌بریم و من هم گفتم چه ببریم چه ببازیم برنده‌ام. شاید اگر تیم من گل می‌خورد هم ناراحت نمی‌شدم. نساجی سکوی پرتابم به فوتبال ایران شده و هیچ وقت فراموشش نمی‌کنم. اگر نامهربانی‌هایی فصل گذشته به من شده به خاطر خوبی‌های زیادش می‌بخشم.

وی درمورد این که بهتر نبود در نساجی می‌ماندید و دین خود را به این باشگاه ادعا می‌کردید گفت: یک خرده بی‌انصافی می‌کنید. سوال تان کنایه دارد. بازیکنانی که من از تیم بردم این تیم نخواستند و به بدترین وضع از نساجی اخراجش کردند. وارد این مسایل نشوید.

فکری درباره این که آیا دلیل خاصی دارد که نساجی نتوانسته با این همه تماشاگر به لیگ برتر برسد گفت: باید مجموعه شهر به تیم کمک کند. علت بزرگتر از این می‌خواهید که مجموعه شهر یکدل نیستند و اگر من نوعی در تیم نباشم دوست ندارند تیم موفق شود. پارسال شورای شهر می‌خواست ۲۰ میلیون پول به تیم کمک کند، جگرم را کباب کردند و در نهایت هم پرداخت نشد و من از جایی دیگر پول تهیه کردم و آوردم. در نفت مسجدسلیمان این همدلی در تیم و مجموعه شهری هست. در مسجدسلیمان اگر کسی به تیم کمک نکند مشکل ساز هم نیست. اگر توجه بیشتری به نساجی شود می‌تواند صعود کند. اگر شرایط نساجی برای این فصل و صعود مهیا نبود دوست دارم که تیم خونه به خونه که از استان مازندران است به لیگ برتر صعود کند.

درباره نویسنده

6981مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی