گودبرداری در مسجدسلیمان حادثه آفرید/تخریب منزل مسکونی و مصدومیت یک نفر + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- عدم رعایت اصول ایمنی در گودبرداری منجر به تخریب کامل یک منزل مسکونی در منطقه نمره چهل شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در پی این حادثه علی هزارسی سرپرست شهرداری مسجدسلیمان این ساخت و ساز و گود برداری را بدون مجوز دانست و از برخورد شدید با عاملان این حادثه خبر داد.
هزارسی خاطرنشان کرد: چندین مرتبه امور اجرائیات شهرداری با عوامل این ساخت و ساز به صورت کتبی و حضور در محل تذکر دادند اما متاسفانه با بی توجهی این گودبرداری ادامه یافت و در روز تعطیل شروع به کار کردند که نهایتا منجر به تخریب منزل مسکونی و مصدومیت یک نفر و تخریب اساسیه یک منزل شد.

از مسئولین قضایی وانتظامی ضمن تشکر از زحمات همیشگی خواستار حمایت بیش از پیش از امور اجرائیات شهرداری در مقابله و برخورد شدید با زمین خواران و هر گونه ساخت و ساز غیر مجاز هستیم .
گفتنی است بنا بر گفته  فرماندار، مسجدسلیمان دارای ۷۰درصد بافت غیر ایمن است که با اضافه کردن این ساخت و سازهای غیر مجاز و ساختمان سازی های غیر اصولی در صورت بروز یک زلزله با فاجعه ای عظیم رو برو خواهد شد. همچنین چند سالی است در مسجدسلیمان شاهد رشد فزاینده ساختمان های چند طبقه بی کیفیت هستیم که علاکه بر کیفیت و استحکام مناسب در برخی موارد با تسلط بر بافت خانه های قدیمی از شهروندان نیز سلب آسایش نموده ست.

درباره نویسنده

6981مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی