حجت الاسلام امینی:
بنده در ارتباط با دانشگاه حرفی زدم که باعث واکنش بعضی ها شداما…/ به رییس جدید شبکه بهداشت گفتم مواظب پزشک زمین خوار و دغل باز باش

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان در حاشیه خطبه های این هفته نماز جمعه از پیمان مولایی از کارمندان شرکت بهره برداری نفت و گاز تقدیر کرد. وی عنوان کرد: این رسم است که ما هر مدت یک بار از افراد خدمتکار و مومن از هر طایفه ای که باشد در نماز جمعه تجلیل می کنیم زیرا نگاه ما هرگز نگاه طایفه ای نبوده بلکه شایسته سالاری بوده است…

وی گفت: مصلی نماز جمعه جای دفاع از مظلوم و خروش علیه ظالم است. متاسفانه در شهر ما شایعه پراکنان زیاد هستند که باید جلو آنان را گرفت. ایل ما، ایل آگاه و متحدی ست و می داند چه کسی راست می گوید و چه کسی دروغ.

امینی ادامه داد: بنده در ارتباط با دانشگاه حرفی زدم که باعث واکنش بعضی ها شد. یکی از آن ها کسی ست که خودش دنبال ریاست دانشگاه بود و دیگری هم شهر را بر سر یک چک فروخت! همون کسی که می رود در یادواره شهدا مقاله می خواند. تو اگر راست می گویی اینجا باید از خون شهدا دفاع کنی… همین جا اعلام می کنم تا من هستم اجازه نخواهم داد بعضی ها رییس دانشگاه شوند.

امام جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: مدیر جدید شبکه بهداشت امد پیش من، به او گفتم ۱ سال منتظر می مانم تا ایجاد تحول کنی اما مواظب آن پزشک دغل باز  و زمین خوار باش و حواست باشد مار در آستینت رشد نکند. کسی که می خواهد پشت پرده همه کاره شبکه بهداشت باشد….

 

 

درباره نویسنده

7895مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی