دوره مربیگری درجه D فوتبال در مسجدسلیمان

برای اولین بار با حضور داریوش یزدی مدرس درجه A کنفدراسیون فوتبال آسیا ب دوره مربیگری درجه D فوتبال در مسجدسلیمان رگزار گردید.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- دوره مربیگری درجه D کنفدارسیون فوتبال آسیا به مدت 5 روز با حضور داریوش یزدی مدرس درجه A کنفدراسیون فوتبال آسیا (سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان) و دبیران مرد تربیت بدنی استان خوزستان، به میزبانی تربیت بدنی آموزش و پرورش مسجدسلیمان به صورت تئوری و عملی در زمین چمن مجموعه ورزشی دانش آموزان این مدیریت برگزار گردید.

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش، در مراسم افتتاحیه این دوره  قاسمی کارشناس تربیت بدنی، ضمن خیر مقدم به حاضرين در جلسه گفت: با توجه به پر طرفدار بودن این ورزش و وجود استعدادهای فراوان در شهرستان، همچنین نیاز تیم نفت مسجدسلیمان به بازیکنان بومی در رده های سنی مختلف، برگزاری این کلاس ضروری به نظر می رسید.

 وی با توجه به رایزنی های فراوان جهت برگزاری این کلاس بر استفاده کامل از این دوره و معلومات این مربی با سابقه تأکید نمود و برای شرکت کنندگان آرزوی موفقیت کرد.

 لازم به ذکر است هدف از برگزاری این دوره، افزایش سطح علمی و عملی و تخصصی کردن کار مربیان تربیت بدنی جهت ارتقاء کیفی ساعات ورزش دانش آموزان به خصوص در رشته جذاب فوتبال عنوان شده است.

درباره نویسنده

8039مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی