قهرمان کشتی نوجوانان کشور در گفتگو با سایت باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان :
راهیابی به تیم ملی، قهرمانی در آسیا و جهان از اهداف من است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حسین قاسمی قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان کشور در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گفت: مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی تهران در آذر ماه برگزار گردید که بنده با شکست حریفان نامی خود از استان های تهران، فارس، توابع تهران، سیستان و بلوچستان و مازندران توانستم مدال طلای نوجوانان کشتی فرنگی کشور را به دست آورم.

وی ادامه داد: این موفقیت را مدیون مربیان خود آرین قاسمی، عیسی نوری و عبدالله رضایی میرقائد هستم. قاسمی در ارتباط با مقام هایی که تاکنون به دست آورده است گفت: چندین مدال طلا و مقام دوم و سوم در مسابقات قهرمانی استان خوزستان، مدال طلای جشنواره های کشور، مقام اول در کشتی آزاد کشور، مدال طلای دانش آموزان کشور و قهرمان نوجوانان کشور از جمله مقام های کسب شده توسط بنده می باشد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان حسین قاسمی متولد سال ۱۳۷۹ در شهرستان لالی ست. وی ورزش کشتی را از سال ۹۲ زیر نظر آرین قاسمی از قهرمانان کشتی مسجدسلیمان آغاز کرد. قاسمی راهیابی به تیم ملی و قهرمانی در آسیا و جهان را از اهداف خود خواند و از مسئولین خواست با فراهم کردن بستر مناسب شرایط را برای حضور مقتدرانه ورزشکاران در مسابقات آماده سازند… لازم به ذکر است حسین قاسمی در تاریخ ۹۶/۹/۸ در وزن ۶۵ کیلوگرم موفق شد مدال طلای کشتی فرنگی نوجوانان کشور را از آن خود کند…

 

درباره نویسنده

7495مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی