دادستان مسجدسلیمان:
اکثر بازداشت‌شدگان تجمعات غیرقانونی اخیر مسجدسلیمان آزاد شدند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- دادستان مسجدسلیمان از آزادی اکثر دستگیرشدگان تجمعات غیرقانونی اخیر در این شهرستان خبر داد. علی اسکندری، اظهار کرد: در تجمعات غیرقانونی اخیر حدود ۵۰ نفر بازداشت شدند که اکثر آن‌ها طی روزهای گذشته آزاد شدند.

وی افزود: ۱۵ نفر از بازداشت‌شدگان همچنان در بازداشت به سر می‌برند و رسیدگی به پرونده‌های آن‌ها ادامه دارد. دادستان مسجدسلیمان عنوان کرد: برخی از افراد فریب‌خورده و یا هیجان‌زده که دستگیرشده بودند در همان روزهای اول آزاد شدند و ما به دنبال گردانندگان اصلی آشوب‌ها و تخریب‌کنندگان اموال عمومی هستیم.

وی به مصدومیت دو تن در جریان تجمعات غیرقانونی اخیر در این شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: برخلاف جوسازی‌های صورت گرفته‌شده این دو نفر زنده هستند و نیروی انتظامی در حال پیگیری برای شناسایی ضاربان این افراد هستند.

اسکندری بیان کرد: نشانه‌هایی از حضور افراد غیر مسجدسلیمانی در ساماندهی تجمعات غیرقانونی اخیر وجود دارد که در حال بررسی این موضوع هستیم. وی افزود: مردم باید هوشیار باشند و صف خود را از آشوبگران و تخریب‌کنندگان اموال عمومی جدا کنند و اجازه بر هم زدن نظم عمومی را ندهند.

درباره نویسنده

7269مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی