انتصاب سرپرست امور ورزش شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان 

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- با صدور حکمی از سوی مدیرمنابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، سرپرست جدید امور ورزش این شرکت منصوب شد.

مهران نصیریان دوست در این حکم روح الله بهمنی را بعنوان سرپرست امور ورزش منصوب و از زحمات رضا احمدپور خانی در مدت تصدی این سمت تقدیر و تشکر نمود .

بهمنی کارشناس ارشد مدیریت دولتی با ۳۹ سال سن ، مدت ۱۶ است که در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان خدمت می کند و پیش از این در بخش های مختلف این شرکت از قبیل اداره بهره برداری و اداره بهبود روابط کار خدمت نموده است .

وی که خود از جمله ورزشکاران و فوتبالیست های با اخلاق این شهر است فوتبال را از رده ی سنی پایه شروع کرده و در تمامی رده های سنی حضور داشته است . وی همچنین در کادر مدیریتی و فنی تیم های فوتبال نفت با سمت هایی همچون مربی ، سرپرست و مدیرفنی تیم های پایه خدمت نموده است .

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان یکی از شرکت های پیشرو در سطح استان خوزستان و حتی کشور است که به مقوله ورزش و  جذب و پرورش نوجوانان و جوانان به سمت ورزش توجه ویژه ای دارد به گونه ای که هم اینک بیش از ۶۲۰۰ نفر که بیش از ۵۰ درصد آنرا عموم شهروندان تشکیل می دهند در پوشش تیم های ورزشی این شرکت حضور و فعالیت دارند .

درباره نویسنده

7201مطلب نوشته است .

One Comment on “انتصاب سرپرست امور ورزش شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان ”

  • sirous ghorbani wrote on ۱۱ بهمن, ۱۳۹۶, ۲۰:۰۰

    سلام تبریک .ولی کارشناس مدیریت ارتباط خوبی با ورزش نخواهد داشت.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی