رئیس حوزه‌هنری خوزستان خبرداد :
راه اندازی دفتر حوزه هنری در مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- رئیس حوزه‌ هنری انقلاب اسلامی خوزستان از راه‌اندازی دفتر حوزه هنری در مسجد‌سلیمان خبر داد. حجت الاسلام سید شهاب‌الدین طباطبایی اظهار کرد: مبنای کار حوزه هنری در ادامه رسالت فرهنگی که بر دوش دارد تقویت بنیان‌های انقلابی مردم از زبان هنر است. وظیفه ما متولیان فرهنگی است که به مردم بگوییم انقلاب برای شما چه‌کار کرد. و یا این که قبل از انقلاب مردم ما چه حقوقی داشتند و الان چه حقوقی در جامعه دارند.

وی افزود: علی‌رغم تولید فیلم‌ها و آثار هنری فاخر ولی در رساندن پیام انقلاب به مردم و نسل‌های جوان جامعه کوتاهی کردیم و آن‌طور که باید‌ و‌ شاید از ابزار هنر برای انتقال این مفاهیم استفاده نشد. البته می‌توان با تولید آثار خوب و با‌کیفیت هنری در مقابل تبلیغات سوء دشمنان موفق‌تر شد.

حجت الاسلام طباطبایی بیان کرد: در شهرهای اهواز و آبادان چند سالی است که دفتر حوزه هنری مشغول به فعالیت است، در شهرهای شوشتر و دزفول هم حدود سه هفته پیش با افتتاح دو دفتر فعالیت خود را شروع کردیم. و بناست به توجه به پتانسیلی فرهنگی و هنری که وجود دارد به زودی در شهرستان‌های ایذه، مسجد‌سلیمان و رامهرمز دفتر حوزه‌ هنری راه‌اندازی شود.

درباره نویسنده

7201مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی