به همت هیات گلف شهرستان مسجدسلیمان
نخستین کلاس آموزشی رشته ورزشی بهکاپ برگزار شد

نخستین کلاس آموزشی رشته ورزشی بهکاپ برگزار شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- نخستین کلاس آموزشی رشته ورزشی بهکاپ صبح امروز و به همت هیات گلف شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هیات گلف مسجدسلیمان این کلاس آموزشی با حضور مربی رشته بهکاپ از شهرستان دزفول صبح امروز با حضور جمعی از بانوان و آقایان علاقمند به این رشته ورزشی در مسجدسلیمان برگزار شد و حاضرین در این کلاسهای آموزشی به بازآموزی و یادگیری قوانین,تکنیکها و استایل ضربات بهکاپ پرداختند.

ابوذر شجاعی برجوئی رئیس هیات گلف مسجدسلیمان در رابطه با برگزاری دیگر دوره های آموزشی گفت:برگزاری کلاس های آموزشی مینی گلف, بهکاپ و وودبال در برنامه های آتی هیات گلف شهرستان می باشد تا بسترهای لازم برای ورود علاقمندان به سایر رشته های ورزشی زیر مجموعه هیات گلف فراهم شود.

لازم به ذکر است که این کلاس آموزشی با نظارت هیات گلف و با حضور کارشناس اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار گردید. گفتنی است که ورزش بهکاپ یک رشته ورزشی  ملی، سنتی و ایرانی بشمار می رود و تنها ورزشی است که بصورت خانوادگی در چمن انجام می شود.پرداختن به ورزش بهکاپ باعث پرورش قدرت تفکر، تمرکز و ایجاد آرامش در افراد می‌شود و این ورزش می‌تواند در تفریحات و پر کردن اوقات فراغت نوجوانان، جوانان و بزرگسالان نقش بسزایی را ایفا نماید.

 

 

درباره نویسنده

8411مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی