با حضور علی عسگر ظاهری، استاندار خوزستان و جمعی از مدیران کل
جلسه بررسی و حل مشکلات بخش عنبر برگزار شد + تصاویر

جلسه بررسی و حل مشکلات بخش عنبر برگزار شد + تصاویر

علی عسگر ظاهری: برداشت آب، اصلاح راه ارتباطی لالی مسجدسلیمان، ایجاد پاسگاه و تامین امنیت مردم منطقه، روشنایی به مابقی روستاهای حوزه که تاکنون از روشنایی برخوردار نشده اند، اصلاح شبکه برق رسانی و ارتقاء ترانس های برق، حل مشکل آبرسانی و ۲۴ شدن آب منطقه در سریع ترین زمان ممکن  خواسته ماست…

استاندار خوزستان: طی هفتاد سال میانگین ۳ میلیارد بشکه نفت از اینجا استخراج و اگر درصد اندکی را به احیاء این منطقه اختصاص می دادیم امروز شاهد آبادانی و توسعه گسترده در عنبر بودیم.

فرماندار مسجدسلیمان: به نمایندگی از دولت از پیگیری های مستمر نماینده سختکوش مردم در مجلس شورای اسلامی تشکر می کنم/ مردم عنبر متواضعانه و پرتلاش در همه عرصه ها حضور داشته اند.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- با حضور علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، علیرضا گورئی فرماندار مسجدسلیمان، مدیران کل توزیع برق، جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن، آب روستایی، نوسازی مدارس و همچنین معاون اجرایی ادارات کل راه و شهرسازی و مخابرات استان خوزستان جلسه پیگیری مشکلات بخش عنبر در این منطقه برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در سخنانی گفت: همان گونه که در آخرین سفر به این منطقه قول داده بودم با حضور مدیران ارشد استان در عنبر به مشکلات این بخش رسیدگی شود امروز در خدمت مردم شریف عنبر هستیم. وی ادامه داد: این منطقه گذشته درخشانی در همه زمینه ها دارد. در بحث اقتصادی زمانی منطقه عنبر دارای معدن نمک بود که با احداث سد همه چیز از بین رفت و در حوزه دامپروری نیز سهم عمده ای از لبنیات شهرهای اطراف از این منطقه تامین می شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خواستار برداشت آب، اصلاح راه ارتباطی لالی مسجدسلیمان، ایجاد پاسگاه و تامین امنیت مردم منطقه، روشنایی به مابقی روستاهای حوزه که تاکنون از روشنایی برخوردار نشده اند، اصلاح شبکه برق رسانی و ارتقاء ترانس های برق، حل مشکل آبرسانی و ۲۴ شدن آب منطقه در سریع ترین زمان ممکن شد…

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز در سخنانی با بیان این که منابع به صورت عادلانه باید توزیع شود گفت: تلاش مجموعه دولت بر آن است که توزیع منابع به صورت عادلانه صورت گیرد تا بتوانیم شاهد رشد و توسعه در کشور باشیم. وی با بیان این که از سال ۱۳۲۴ این منطقه برای کشور تولید ثروت می کرد گفت: طی این ۷۰ سال میانگین ۳ میلیارد بشکه نفت از اینجا استخراج و اگر درصد اندکی را به احیاء ان اختصاص می دادیم امروز شاهد آبادانی و توسعه گسترده در این منطقه بودیم. شریعتی ضمن تقدیر از تلاش ها پیگیری های علی عسگر ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل گستردگی، وسعت، پراکندگی و محرومیت حوزه انتخابیه، ایشان کار بسیار مشکلی دارند اما با تلاش و پیگیری های شبانه روزی ایشان جهت حل مشکلات ما هم خود را موظف می دانیم که با نگاهی ویژه به مشکلات این مناطق رسیدگی کنیم.

استاندار خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تمامی مصوبات امشب به صورت جد توسط استانداری پیگیری و قطعاً به سرانجام خواهد رسید. وی از مسئولین شهری نیز خواست مصوبات صورت گرفته تا حصول نتیجه توسط انان پیگیری شود…

علیرضا گورویی فرماندار مسجدسلیمان نیز با تقدیر از اهالی عنبر گفت: مردم این منطقه متواضعانه و پرتلاش در همه عرصه ها حضور داشته اند که جا دارد از همه این عزیزان تقدیر و تشکر نمایم. وی ادامه داد: بخش عنبر شامل ۴۷ روستا با جمعیتی بالغ بر ۲۸۷۶ نفر می باشد که امیدوارم بتوانیم با تلاش همه دستگاههای اجرایی شهرستان و استان خدمات شایسته ای را به آن ها ارائه بدهیم. گوروئی با تقدیر از تلاش های ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده به نمایندگی از دولت از پیگیری های مستمر نماینده سختکوش مردم در مجلس شورای اسلامی تشکر می کنم. گوروئی گفت: به همراه مدیران اجرایی همه تلاش مان را انجام خواهیم داد تا به مصوبات مطروحه در این جلسه جامه عمل  بپوشانیم…

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در حلسه شب گذشته مصوب گردید:

طی دو الی سه ماه آینده آب منطقه عنبر ۲۴ ساعته شود

مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی خوزستان متعهد شد تسهیلات با سود ۶ درصد جهت طرح گاومیش داری صنعتی ارائه دهد. همچنین پیگیری برداشت آب جهت پرورش ماهی، میگو و…. همچنین اجرای فاز ۲ طرح ۵۵۰ هزار هکتاری طرح مقام معظم رهبری در روستای عنبر با اجرای ۳ هزار هکتار از دیگر مصوبات و تعهدات جهاد کشاورزی بوده است.

مدیرکل بنیاد مسکن متهد گردید هر چه سریع تر مراحل پایانی انتقال سند املاک اهالی روستای عنبر را به انجام برساند.

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان متعهد گردید زیرسازی و تسطیح جاده های بخش عنبر و اجرای پروژه ی آبرسانی را سریعاً به سرانجام برساند.

احداث اردوگاه تفریحی و هنرستان فنی در مرکز بخش عنبر توسط آموزش و پرورش.

اجرای پروژه گازرسانی به کلیه روستاهای بخش عنبر توسط شرکت گاز.

آسفالت ۲۴ کیلومتر از جاده های آنتنی بخش عنبر تا اردیبهشت ۹۷٫

تبدیل خانه بهداشت به مرکز بهداشت، پیگیری احداث پاسگاه انتظامی، تبدیل روستای عنبر به شهر عنبر ونصب دکل مخابراتی همراه اول از دیگر مصوبات این جلسه بود.

درباره نویسنده

8188مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی