استاندار خوزستان:
پیشرفت و توسعه ورزش گلف مدیون و مرهون شهر مسجدسلیمان است

پیشرفت و توسعه ورزش گلف مدیون و مرهون شهر مسجدسلیمان است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- استاندارخوزستان گفت: چنانچه اداره ورزش و جوانان همکاری کند ظرف یکسال آینده آمادگی داریم در زمینه زیرساخت‌های ورزش گلف در خوزستان سرمایه گذاری کنیم.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، غلامرضا شریعتی در مراسم اختتامیه مسابقات گلف کشوری یادواره” شهباز حسین پور” که در محل زمین گلف شرکت حفاری برگزار شد، در جمع خبرنگاران با بیان این که خاستگاه گلف کشور در شهر مسجدسلیمان بوده است، اظهار کرد: پیشرفت و توسعه ورزش گلف مدیون و مرهون شهر مسجدسلیمان است.

وی با تاکید بر گرامی داشت یاد و خاطر شهباز حسین پور به عنوان خوزستانی قهرمان گلف کشور بیان کرد: گلف به عنوان یک ورزش مفرح باید در سطح استان گسترش پیدا کند تا جوانان و علاقمندان به این ورزش بیشتر با ظرفیت آن آشنا شوند.

استاندار خوزستان عنوان کرد: چنانچه اداره ورزش و جوانان همکاری کند ظرف یکسال آینده آمادگی داریم در زمینه زیرساخت‌های ورزش گلف در خوزستان سرمایه گذاری کنیم.

شریعتی با بیان اینکه گلف در شهرهای نفتی توسعه پیدا کرده است، عنوان کرد: شهرهای آبادان، مسجدسلیمان، امیدیه و… رشد خوبی در این ورزش داشتند.

درباره نویسنده

8486مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی