پاداش ۵۰۰ هزار تومانی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار مسجدسلیمان به بازیکنان و کادر مربیان نفت مسجدسلیمان

پاداش ۵۰۰ هزار تومانی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار مسجدسلیمان به بازیکنان و کادر مربیان نفت مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان-اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار مسجدسلیمان پس از برد قاطعانه تیم نفت مسجدسلیمان مقابل برق جدید شیراز و بمنظور ایجاد انگیزه و حمایت از بازیکنان این تیم در مسیر راهیابی به لیگ برتر مبلغ ۵۰۰ هزار تومان بعنوان پاداش برای هرکدام از بازیکنان و کادر مربیان نفت مسجدسلیمان در نظر گرفت.
به گزارش خبرنگار ما یکی از اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان گفت: این پاداش بزودی و قبل از بازی بعد اهداء خواهد شد و تا پایان لیگ نیز حمایت قاطع خود را از تیم نفت خواهیم داشت و علاوه بر این درصورت راهیابی تیم به لیگ برتر، هدایای نفیسی از سوی شورای شهر و شهردار درنظر گرفته خواهد شد و شورا آمادگی خود را جهت هرگونه حمایت تا قهرمانی و راه یافتن به لیگ برتر اعلام می دارد.

درباره نویسنده

7956مطلب نوشته است .

One Comment on “پاداش ۵۰۰ هزار تومانی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار مسجدسلیمان به بازیکنان و کادر مربیان نفت مسجدسلیمان”

  • شهروند wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۷, ۱۴:۳۰

    ببخشید انگار وضع مالی شهرداری خیلی خوبه که به نفت و مجموعه زیر نظر وزارت نفت کمک میکنه..یکی نیست بگه آقایون شورا و شهردار شما اگه بیل زنا هستید باغچه خودتون رو بیل بزنید.. بفکر پرسنل زحمتکش شهرداری باشید.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی