محمود فکری:
برخی تیم ها مقابل حریفان ما دست به اعتصاب های صوری می زنند/ . اختلاف امتیاز در صدر جدول زیاد نیست. تلاش می کنیم با تمام توان مقابل حریفان بازی کنیم

برخی تیم ها مقابل حریفان ما دست به اعتصاب های صوری می زنند/ . اختلاف امتیاز در صدر جدول زیاد نیست. تلاش می کنیم با تمام توان مقابل حریفان بازی کنیم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- محمود فکری سرمربی موفق نفت مسجدسلیمان ، در مورد دیدار حساس روز سه شنبه با تیم اکسین گفت: الحمدالله رب العالمین هر تیمی مقابل نفت مسجدسلیمان قرار می گیرد با تمام توان و انرژی اش بازی می کند. حریفان ما چه در ته جدول باشند چه در بالای جدول با تمام وجود و انگیزه مقابل ما بازی می کنند. به هر حال ما تلاش می کنیم که اکسین را شکست بدهیم و با ۳ امتیاز به مسجدسلیمان برگردیم و به قهرمانی نزدیک تر شویم.

وی در مورد این که آیا از ناپاکی در لیگ یک چیزی شنیده است که برخی صحبت ها را می کند، گفت: شما بگویید از پاکی در فوتبال چیزی شنیده ایم؟! حریفان مقابل ما که می رسند از تمام توان شان استفاده می کنند اما در بازی مقابل حریفان ما دست به اعتصاب های صوری می زنند، بازیکنان شان اعتصاب می کنند، مربیان شان همراه تیم نیستند، به هر حال این چیزها برای ما عادی شده است. حتی بازیکنان حریف مقابل ما انگار از مواد تقویتی خوب استفاده می کنند که آن همه دوندگی دارند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد این که نفت مسجدسلمان اکنون صدرنشین مسابقات است، گفت: به هر حال رقبای ما هم در ته جدول نیستند و تیم های دوم تا چهار و پنجم جدول هستند. اختلاف امتیازها هم زیاد نیست. ما تلاش می کنیم که با تمام توان مقابل حریفان بازی کنیم و خودمان را همواره مقابل بهترین شرایط حریف تصور می کنیم.

فکری در مورد این که در هفته سی و یکم لیگ برتر داورانی مثال فغانی قضاوت می کنند، گفت: جا دارد از آقای تاج رئیس محترم فدراسیون فوتبال و کمیته داوران تشکر ویژه ای داشته باشم زیرا با انتخاب این داوران نشان دادند که برای چهار هفته پایانی لیگ اهمیت بسیار ویژه ای قائل هستند و با انتخاب بهترین داوران حداقل در بخش داوری شائبه ها از بین می رود. اما در بخش های دیگر ممکن است شائبه هایی وجود داشته باشد امیدوارم در چهار بازی آخر لیگ دسته اول اتفاقات غیرفوتبالی رخ ندهد. به هر حالا شرایط در صدر جدول بسیار حساس است اما در انتهای جدول سقوط دو تیم قطعی شده و حساسیت به اندازه صدر جدول نیست.

درباره نویسنده

7201مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی