فرماندار اندیکا خبر داد:
گردشگران گرفتار در شیمبار و تاراز نجات یافتند

گردشگران گرفتار در شیمبار و تاراز نجات یافتند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فرماندار اندیکا گفت: در منطقه شیمبار و تاراز مسافران و گردشگران در مه و بارندگی گرفتار شده بودند که با همکاری هلال احمر این افراد نجات یافتند. منوچهر ورناصری اظهار کرد: روز گذشته بارندگی هایی در پایین دست شهرستان حدود یک ساعت و نیم داشتیم؛ همچنین در بالادست سمت شیمبار بارندگی بوده است. وی افزود: در منطقه شیمبار و تاراز تعدادی از مسافران و گردشگران در مه و بارندگی گرفتار شده بودند که با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان اندیکا اسکان این افراد انجام شد.

فرماندار اندیکا تصریح کرد: قبل از بارندگی، اخطاریه هایی از سوی مدیریت بحران و سازمان هواشناسی اعلام شده بود که بر همین اساس کارکنان امور عشایر را به مناطق عشایری و کوهستانی اعزام و تمامی افراد را از مسیرهای خطرناک یا لبه پرتگاه ها جابجا کردیم. ورناصری یادآور شد: در بخش چلو برخی از خانواده های عشایری در نقاط واقعا خطرناکی اسکان داشتند که امور عشایر با همکاری نیروی انتظامی نسبت به جابجایی آنها اقدام کردند.

وی در پایان با اشاره به این که در حال حاضر مدیرکل امور عشایر برای بازدید در منطقه حضور دارد، گفت: شهرستان اندیکا بالغ بر ۶۰۰ روستا دارد که کار ارزیابی از میزان خسارت های احتمالی در این شهرستان کمی به زمان بیشتری نیاز است.

درباره نویسنده

9002مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی