قضاوت دوئل حساس نفت مسجدسلیمان – نساجی مازندران به دکتر بیژن حیدری رسید

قضاوت دوئل حساس نفت مسجدسلیمان – نساجی مازندران به دکتر بیژن حیدری رسید

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مسجدسلیمانی ها در حالی میزبان حساس ترین بازی این هفته از رقابت های لیگ دسته اول خواهند بود که کمیته داوران برای قضاوت جدال استقلالی ها از داور دربی تهران بهره برده است.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، نفت مسجدسلیمان صدرنشین رقابت های دسته اول و مدعی نخست صعود به لیگ برتر روز سه شنبه در یکی از حساس ترین بازی های هفته میزبان تیم تازه اوج گرفته نساجی مازندران خواهد بود، جدالی که امتیازات آن می تواند سرنوشت صدر جدول و این دو تیم در راه لیگ برتری شدن را تغییر دهد.

حضور محمود فکری و جواد نکونام به عنوان دو چهره سرشناس سابق استقلال و تیم ملی در راس کادر فنی دو تیم بر میزان حساسیت های این دوئل افزوده است به خصوص که محمود فکری مقابل تیم سابق خود نیز قرار می گیرد و انگیزه های بسیار زیادی نیز دارد. شرایط حاکم بر جدول همین طور حواشی که این روزها رقابت های لیگ دسته اول با آن دست به گریبان است باعث شد تا کمیته داوران برای قضاوت بازی های مهم از داوران به مراتب باتجربه تر و سرشناس تر بهره ببرد.

از همین رو برای قضاوت دوئل حساس استقلالی ها در مسجدسلیمان کمیته داوران از داوری با تجربه قضاوت دربی پایتخت بهره برد تا دکتر بیژن حیدری سوت آغاز بازی دو تیم مدعی دسته اول را به صدا در آورد. قضاوتی سخت و دشوار که نگاه های زیادی به آن دوخته شده است چون می تواند در سرنوشت آتی این دو تیم پرطرفدار تاثیر شگرفی بگذارد.

درباره نویسنده

7340مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی