تعدادی از مسئولان فدراسیون فوتبال به همراه جام قهرمانی وارد مسجدسلیمان شدند

تعدادی از مسئولان فدراسیون فوتبال به همراه جام قهرمانی وارد مسجدسلیمان شدند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- با توجه به احتمال بسیار قهرمانی تیم فوتبال نفت‌ مسجدسلیمان در لیگ یک فوتبال کشور، تعدادی از مسوولان فدراسیون به همراه جام قهرمانی وارد این شهرستان شدند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان نفت مسجدسلیمان از ساعت ۱۷ امروز در دیداری خانگی رو در روی تیم مس رفسنجان قرار می‌گیرد و در صورت کسب تنها یک امتیاز ار این بازی، عنوان قهرمانی لیگ یک کشور را به خود اختصاص می‌دهد و برای دومین بار جواز حضور در لیگ برتر را به دست می‌آورد.

با توجه به این‌که احتمال قهرمانی تیم نفت‌مسجدسلیمان نسبت به دو تیم خونه‌به خونه و نساجی که این دو تیم نیز از شانس صعود به لیگ برتر برخوردارند، بیشتر است، جام ‌قهرمانی به همراه تعدادی از مسوولان فدراسیون وارد شهرستان مسجدسلیمان شد..

بهاروند مسوول سازمان لیگ و محمودزاده مسوول مسابقات لیگ یک کشور به همراه تعداد بسیاری از مسوولان فدراسیون فوتبال با استقبال علی طرفی نایب‌رییس هیات فوتبال و علی قاسمی دبیر هیات استان وارد اهواز شدند و هم‌اکنون در مسجدسلیمان حضور دارند تا در صورت قهرمانی این تیم، جام را به نفت‌مسجدسلیمان اهدا کنند

درباره نویسنده

7409مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی