مردم مسجدسلیمان علیه بدعهدی آمریکا در برجام راهپیمایی کردند + تصاویر

مردم مسجدسلیمان علیه بدعهدی آمریکا در برجام راهپیمایی کردند + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مردم انقلابی و ولایت‌مدار مسجدسلیمان  پس از اقامه نماز جمعه مسیر مصلی امام خمینی تا فلکه بانک ملی را علیه اقدام اخیر دولت آمریکا و خروج از برجام راهپیمایی کردند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان نمازگزاران در این راهپیمایی که با حضور گسترده مردم  و مسئولان برگزار شد، با سردادن شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» انزجار خود را از اقدامات سلطه‌طلبی آمریکا و رژیم صهیونیستی در جهان اعلام کردند.

حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مردم مسجدسلیمان می خواهند بگویند همانند ۴۰ سال گذشته در صحنه حاضر هستند و همگی گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم و همان گونه که برجام با عزم ملی آمد خروج آن نیز اگر مقدر شد با عزم ملی خواهد بود.

علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان نیز اظهار کرد: تا مادامی که برجام برای کشور منفعت داشته باشد بر عهدمان هستیم و هر جا احساس کنیم به مصلحت کشور نیست با اتحاد تصمیمات لازم اخذ خواهد شد. وی ادامه داد: آن چه مهم است وحدت مردم برای حفظ منافع ملی ست و همه گروههای سیاسی قطعاً با اتحاد از منافع کشور دفاع خواهند کرد.

درباره نویسنده

7413مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی