مدیرکل ورزش خوزستان:
با توجه به نتایج درخشان محمود فکری و کادر بومی این تیم ایشان گزینه اصلی سرمربی گری فصل آینده نفت مسجدسلیمان می باشد

با توجه به نتایج درخشان محمود فکری و کادر بومی این تیم ایشان گزینه اصلی سرمربی گری فصل آینده نفت مسجدسلیمان می باشد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- افشین حیدری مدیرکل ورزش خوزستان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان با حمایت از محمود فکری سرمربی موفق نفت مسجدسلیمان گفت: با توجه به نتایج درخشان محمود فکری و کادر بومی این تیم در نفت مسجدسلیمان با تمام وجود از ایشان حمایت و قطعاً ایشان گزینه اصلی سرمربی گری فصل آینده نفت مسجدسلیمان می باشد و از هیئت مدیره نفت نیز می خواهم قاطعانه از ایشان دفاع کنند.

حیدری با بیان این که نفت مسجدسلیمان از تیم های ریشه دار و پر هوادار استان خوزستان است گفت: با توجه به پیگیری های بسیار خوب مهندس ظاهری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی برای جذب اسپانسر اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان نیز در کنار این تیم خواهد بود و تمامی تلاشش را انجام خواهد داد تا مردم نگرانی بابت فصل آینده این تیم نداشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: در کنار دیگر مسئولین استانی و شهرستانی اجازه نخواهیم داد مشکلات مالی سرنوشت این تیم را همانند چند سال گذشته رقم بزند. وی با تبریک حفظ سهمیه استقلال خوزستان در لیگ برتر فوتبال اظهارکرد: باید به گونه ای عمل کنیم که فصل آینده هر چهار سهمیه خوزستان در لیگ حفظ شود، که این موضوع مورد استقبال استاندار واقع شده و در این خصوص در حال برنامه ریزی هستیم…

درباره نویسنده

7269مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی