پیشکسوت ورزش مسجدسلیمان درگذشت + بیوگرافی و تصاویر

پیشکسوت ورزش مسجدسلیمان درگذشت + بیوگرافی و تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- عسکر رباعی پیشکسوت ورزش مسجدسلیمان درگذشت. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان عسکر رباعی متولد سال ۱۳۳۰ مسجدسلیمان عضو تیم های راه آهن، کشاورز، فجر، مشعل، پرسپولیس و یکی از پایه گزاران باشگاه امید شهرستان مسجدسلیمان در منطقه باشگاه سوارکاران بود. وی بیشتر عمر خود را در زمین های خاکی صرف تعلیم نوجوانان و جوانان این شهرستان کرد. رباعی همچنین در ورزش والیبال نیز سررشته داشت و عضو تیم کشاورز مسجدسلیمان بود.

عسکر رباعی فوتبال حرفه ای را از دانشسرای اهواز آغاز و در مسابقات دانشسراهای کشور نیز شرکت کرده بود. ایشان همچنین مدتی در تیم فوتبال دارایی هفت تپه مشغول فعالیت بود.   رباعی پس از ۲ سال مبارزه با بیماری صبح امروز در  بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان جان به جان آفرین تسلیم کرد. سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان ضمن تسلیت به خانواده، دوستان و ورزشکاران برای آن ها صبر و برای این عزیز از دست رفته علو درجات را از خداوند متعال خواهان است.

ضمنا مراسم تشییع، تدفین، سومین و هفتمین روز روز سه شنبه ۲۵/۲/۹۷ از ساعت ۸ ال ۱۰ صبح در بهشت زهرای چهاربیشه و از ساعت ۱۰ الی ۱۴ در مسجد حضرت علی بن ابیطالب چهاربیشه برگزار می گردد.

 

درباره نویسنده

7336مطلب نوشته است .

One Comment on “پیشکسوت ورزش مسجدسلیمان درگذشت + بیوگرافی و تصاویر”

  • کوروش.م wrote on ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۴:۳۲

    درود.
    خدا رحمتش کند. روحش شاد

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی