محمود فکری:
اعضای هیأت مدیره گفته اند منتظر لیست من هستند،‌ اما وقتی هنوز قرارداد خود من امضاء نشده است لیست را به چه کسی بدهم؟

اعضای هیأت مدیره گفته اند منتظر لیست من هستند،‌ اما وقتی هنوز قرارداد خود من امضاء نشده است لیست را به چه کسی بدهم؟

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرمربی فصل گذشته تیم نفت مسجدسلیمان گفت: در صحبت با مسئولان نفت مسجدسلیمان چیزهایی دیدم اما در عمل موارد دیگری را مشاهده کردم اما دوست ندارم که در این میان من قربانی شوم. محمود فکری در خصوص این که وضعیتش با باشگاه نفت مسجدسلیمان به کجا رسیده، گفت: راستش را بخواهیم ما صحبت کردیم و به توافق‌هایی هم رسیدیم، اما از روز پنج‌شنبه به این طرف دیگر هیچ خبری از مسئولان باشگاه نشد. از طرفی هنوز قرارداد خود من امضاء‌ نشده و به همین دلیل ما درباره جزئیات و برنامه‌های آماده‌سازی تیم اقدامی نکرده‌ایم،‌ البته کسی را ندیدیم که بخواهیم کار انجام دهیم.

وی ادامه داد: وقتی به تک تک افراد حاضر در هیأت مدیره باشگاه نگاه می‌کنم همگی افراد خوبی هستند اما ظاهراً‌ تصمیم قاطعی وجود ندارد که کارها انجام شود و این بحث‌ها نگران‌کننده است. اعضای هیأت مدیره گفته بودند که منتظر لیست من هستند،‌ اما وقتی خود من قراردادی امضاء نکردم لیست را باید به چه کسی بدهم؟ این مسائل نگران‌کننده است و من نمی‌دانم به کجا خواهیم رسید.

سرمربی فصل گذشته تیم نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال که با شرایط موجود این احتمال وجود دارد که در تصمیمش برای ماندن در این تیم تغییری بدهد، اظهار داشت: شاید این اتفاقات در تصمیم من تأثیرگذار باشد چرا که به هر حال این مواد نگران‌کننده است. ما حرف‌هایی می‌شنویم اما در عمل مسائل دیگری را می‌بینیم من دوست ندارم در این شرایط قربانی شوم و امیدوارم هر چه زودتر اوضاع باشگاه مشخص شود. فکری افزود: ما روز پنج‌شنبه هفته گذشته به توافق رسیدیم که البته همان روز هم دیر بود و ما باید از روز جمعه کارمان را آغاز می‌کردیم باید قراردادها امضاء می‌شد و با بازیکنان مدنظر صحبت می‌کردیم اما نمی‌دانم گیر کار کجاست که این اتفاق نمی‌افتد و ما خیلی راحت زمان را از دست می‌دهیم.

درباره نویسنده

7491مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی