پایان رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی باشگاههای خوزستان در مسجدسلیمان + تصاویر

پایان رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی باشگاههای خوزستان در مسجدسلیمان + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- بعدازظهر امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه رقابت های کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی باشگاههای خوزستان که به میزبانی خوب و ارزنده شهرستان مسجدسلیمان به ترتیب در روزهای ۲۷ تا ۲۸ خرداد با انجام کشتی های بسیار فشرده و نزدیک برگزار شد که در نهایت با قهرمانی تیم کشتی تیم آموزش و پرورش اندیمشک (الف) به پایان رسید.

در این پیکارها که در مجموع با حضور ۱۹۵ کشتی گیر از ۱۷ شهرستان در سالن شهدای نفت مسجدسلیمان آغاز گردیده بود، پس از تیم آموزش و پرورش اندیمشک الف که ۲۰۹ امتیاز کسب نمود، تیم های هیئت کشتی دزفول (الف) با کسب ۱۸۶ امتیاز و آموزش و پرورش ایذه با ۱۴۸ امتیاز مقا های دوم و سوم را به دست آوردند.

بر این اساس نیز نتایج کامل انفرادی و تیمی مسابقات نیز به شرح زیر اعلام شد.

الف = رده بندی انفرادی:

۳۵ کیلوگرم :

۱-حسین قیم (آبادان) ۲-علی بیاتی(اندیمشک الف)۳-مجتبی طحان (اندیمشک ج)یاسین مرادی (مسجدسلیمان الف) .

۳۸ کیلوگرم:

۱-آریا قاسمی فر (ایذه الف) ۲-ابوالفضل صدیقی (ماهشهر)۳-ابوالفضل مهمدی (ایذه) رامین بخشی (اندیمشک الف).

۴۱ کیلوگرم:

۱-محمد حاجی وند فتحی(اندیمشک الف)۲-رامین احمدی(ایذه)۳-بهروز حسن زاده (دزفول ب)علیرضا حسینوند (دزفول الف).

۴۴ کیلوگرم:

۱-علی حاجیوند (دزفول الف)۲-حمید حاجیوند(اندیمشک الف)۳-محمد غلامی (دزفول ب)علی خادمی (گتوند الف).

۴۸ کیلوگرم:

۱-محمد عشیری (اندیمشک الف) ۲-علی مدهنی(اندیمشک ب)۳-یاسین کایدخورده (دزفول ب)احمدرضا محسن نژاد (بهبهان الف).

۵۲ کیلوگرم:

۱-سعید اسماعیلی(دزفول الف)۲-سجاد موسوی (ایذه)۳-مهدی شادفر(اهواز ب)رضا قیطاسی (اندیمشک الف).

۵۷ کیلوگرم:

۱-سید دانیال سهرابی (شوش الف)۲-علی جعفری (اهواز الف)۳-رضا محمدیان نژاد (بهبهان الف)علی جلالی (دزفول ب).
۶۲ کیلوگرم:

۱-حجت رضایی (دزفول الف)۲-محمدامین حسینی(مسجدسلیمان)۳-فرامرز رجبی زاده(اندیمشک الف)حمیدرضا اسلامی(بهبهان الف).

۶۸ کیلوگرم:

۱-علیرضا ظهیری شاه آبادی(دزفول الف)۲-علیرضا عبدولی(اندیمشک الف)۳-هادی مهمدی(مسجدسلیمان الف)بهنام بکران (دزفول ج).

۷۵ کیلوگرم:

۱-شایان حبیب زارع(دزفول الف)۲-سجاد علیدوستی(مسجدسلیمان ب)۳-علیرضا ارزانی (مسجدسلیمان الف)امیرمحمد میرزایی(اندیمشک الف).

۸۵ کیلوگرم:

۱-ابوالفضل پایدار(اندیمشک الف)۲-امیر راشدیانی(شوش الف)۳-علیرضا اکبری (ایذه)از جدول مسابقات حذف شد.
۱۰۰ کیلوگرم :

۱-امیرشایان طهماسبی (اهواز الف)۲-حسین زارعی (شوش الف)۳-بنیامین حاتمی(امیدیه)محمدمهدی ابراهیمی (آبادان).

ب =رده بندی تیمی:

۱- تیم آموزش و پرورش اندیمشک (الف) با ۲۰۹ امتیاز مقام اول.

۲-تیم هیئت کشتی دزفول (الف) با ۱۸۶ امتیاز مقام دوم.

۳-تیم آموزش و پرورش ایذه با ۱۴۸ امتیاز مقام سوم.

۴-تیم هیئت کشتی اهواز (الف) با ۱۳۳ امتیاز مقام چهارم.

۵-تیم هیئت کشتی شوش (الف) با ۸۶ امتیاز مقام پنجم.

۶-تیم هیئت کشتی مسجدسلیمان (الف) با ۶۸ امتیاز مقام ششم.

درباره نویسنده

7058مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی