مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان:
این حق باشگاه است که بازیکن با کیفیت جذب کند/ لازم باشد لیست بازیکنان مد نظر فکری را رسانه ای می کنیم

این حق باشگاه است که بازیکن با کیفیت جذب کند/ لازم باشد لیست بازیکنان مد نظر فکری را رسانه ای می کنیم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت که سرمربی این تیم، استعفای کتبی به باشگاه ارائه نکرده است.کیوان بابادی مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در گفت‌وگو با تسنیم درباره استعفای محمود فکری از هدایت نفتی‌ها اظهار داشت: فکری هنوز به صورت کتبی استعفا نداده و تنها به ما گفت که به مسجدسلیمان نمی‌آیم. با بازیکنان مورد نظر فکری در دفتر او مذاکره و آنها را جذب کردیم. ما بازیکن خوزستانی به خدمت نگرفتیم و از فکری خواستیم از بازیکنان بومی در تیم استفاده شود.

وی ادامه داد: این حق باشگاه است که بازیکنان خارجی و لیگ برتری باکیفیتی جذب کند، اما ما هیچ بازیکنی را به فکری معرفی نکردیم. روز گذشته برای او بلیت گرفتیم تا تمرینات در روزهای آینده آغاز شود، اما نه خودش به مسجدسلیمان آمد و نه اجازه داد بازیکنان تیم بیایند.

 مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه باشگاه حق دارد که پیگیر جذب بازیکنان خوب و باکیفیت باشد، تصریح کرد: بازیکنان مورد نظر فکری را جذب کردیم و با بازیکنانی هم که قرارداد دارند و مذاکره با آنها اخلاقی نیست، صحبتی نکردیم. اگر لازم باشد، لیست بازیکنان مد نظر او را رسانه‌ای خواهیم کرد. ما به دنبال بستن تیمی قوی، در شأن استان خوزستان و با حضور بازیکنان بومی هستیم.

بابادی با اشاره به اینکه فکری تمایل چندانی به جذب بازیکن بومی ندارد، گفت: به جز چند بازیکن تیم در فصل گذشته، نام هیچ بازیکن بومی در لیست فکری دیده نمی‌شد. انتطار داشتیم تیمی با کیفیت و شاخصه‌های بهتری بسته شود و بازیکنان باکیفیت و باتجربه به تیم بیایند.

درباره نویسنده

7261مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی