عبدالله ویسی:
از مردم مسجدسلیمان عذرخواهی می کنم/ بهروز مکوندی، کوروش بختیاری زاده و هوشنگ لوینیان مربیان توانا و با تجربه ای هستند

از مردم مسجدسلیمان عذرخواهی می کنم/ بهروز مکوندی، کوروش بختیاری زاده و هوشنگ لوینیان مربیان توانا و با تجربه ای هستند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان-سرمربی نفت مسجدسلیمان که در پی عمل جراحی در بیمارستان بستری شده بود؛ به خاطر بروز این حادثه در بدو سرمربیگری این تیم از مردم مسجد سلیمان معذرت خواهی کرد. به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، به گفته پزشکان،عبدالله ویسی که روز گذشته تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته بود، یک عمل جراحی دیگر در پیش دارد و برای دوری از فشار عصبی و استرس می بایست به مدت ۲ ماه از میادین ورزشی به دور باشد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در همین راستا در گفتگو با خبرنگار برنا در اهواز بیان کرد: بنده نسب به تیم نفت مسجدسلیمان وظیفه دارم که باید در نقل و انتقالات به این تیم کمک کنم و با تمام وجود نسب به صحبت هایی که با هیات مدیره تیم، نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس و مدیرکل شرکت نفت مسجدسلیمان انجام دادم، متعهد هستم.

عبدالله ویسی گفت: متاسفانه در شروع کار و در مسیر برگشت این اتفاق رخ داد و تحت عمل جراحی قرار گرفتم که به گفته پزشکان یک عمل جراحی دیگر نیز در پیش دارم و دوران نقاهتم ۲ ماه طول می کشد.

وی در خصوص وضعیت قراردادش با تیم نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: باید با مسئولین تیم نفت صحبت کنم که آیا همکاران بنده را قبول دارند یا اینکه شخص دیگری را برای سرمربیگری تیم در نظر خواهند گرفت. هرچند که به اعتقاد بنده آقایان بهروز مکوندی کوروش بختیاری زاده و همینطور هوشنگ لوینیان مربیان توانا و با تجربه ای هستند.

ویسی ادامه داد: با این حال باید دید هیئت مدیره تیم نفت چطور همکاری می کنند. سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان با اشاره به بروز این اتفاق در بدو همکاری با این تیم بیان کرد: بنده از مردم مسجدسلیمان عذرخواهی می کنم که نتوانستم به این تیم کمک کنم و امیدوارم در آینده ای نزدیک بتوانم کمک موثری به تیم نفت مسجدسلیمان انجام دهم.

درباره نویسنده

7269مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی