پیشکسوت ورزش و فرهنگ مسجدسلیمان درگذشت

پیشکسوت ورزش و فرهنگ مسجدسلیمان درگذشت

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- استاد لقمی اسدی معلمی فداکار، خدمتگزاری دلسوز و شایسته، خیری خیراندیش و نیک نهاد از جامعه بزرگ فرهنگیان و یکی از پیشکسوتان ورزشی شهرستان مسجدسلیمان در گذشت. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان زنده یاد اسدی از سرپرستان ورزشی در تیم های مختلف از جمله تیم های فوتبال نفتون، دارایی، زاگرس و… بود، ایشان همچنین یکی از پیشکسوتان اداره آموزش و پرورش با سابقه ای بیش از ۴۰ سال تدریس است که منشاء خدمات بسیاری در حوزه های مختلف اجتماعی نیز بوده است… وی شب گذشته به دلیل سکته قلبی در بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان دار فانی را وداع گفت.

لازم به ذکر است مراسم تشییع، سومین و هفتمین روز پیکر زنده یاد لقمی اسدی روز دوشنبه ساعت ۸ صبح از منطقه نفتون به سمت قبرستان کلگه و از ساعت ۱۰ لغایت ۲ بعدازظهر در مسجد علاسوندها برگزار خواهد شد. سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان درگذشت معلم اخلاق و پیشکسوت ورزش مسجدسلیمان را به جامعه فرهنگ، ورزش وخانواده ایشان تسلیت عرض می نماید.

درباره نویسنده

7509مطلب نوشته است .

One Comment on “پیشکسوت ورزش و فرهنگ مسجدسلیمان درگذشت”

  • ساسان wrote on ۳۱ تیر, ۱۳۹۷, ۹:۳۰

    انالله و اناالیه راجعون
    با نهایت تاٌثر و تالم درگذشت استاد ارجمند جناب آقای لقمی اسدی عضو جامعه فرهنگی مسجدسلیمان را به سوگ نشاند.
    اینجانب ضمن ابراز مراتب تسلیت و همدردی با خانواده گرانقدر ایشان، سوگمندانه درگذشت آن عزیز فقید سعید را به جامعه فرهنگی،طایفه شیخ رباط و شهرستان مسجدسلیمان تسلیت عرض نموده، علو درجات و رحمت و مغفرت واسعه الهی برای آن استاد پرتلاش، متدین و با اخلاق از خداوند متعال مسالت می نمایم. روحش شاد و یادش گرامی باد. خانواده اکبری ورناصری

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی